ЧИСТО НОВ
- Voyage Серията термооптични и оптични бинокли Fusion с двоен спектър е оборудвана с 12μm високочувствителен инфрачервен термичен сензор (NETD < 20 mK), оптичен детектор за ултра слаба светлина 2560×1440, OLED дисплей 1024×768 и окуляр с голямо зрително поле. Устройството може бързо да открива и локализира скрити обекти дори в екстремни условия, като дим, мъгла, дъжд и сняг. Може да се прилага широко в правоприлагащите органи, както и при търсене и спасяване, борба с наркотиците, борба с контрабандата, туризъм и лов.
Водоустойчивият корпус осигурява оптимална производителност при тежки метеорологични условия и трудни среди. VoyageЛесният за употреба интерфейс и ергономичните бутони правят приемането и приложението интуитивно и лесно. Бинокълът предлага разнообразие от изображения, включително термични, видими, фузионни, и е лесно адаптивен към различни условия на околната среда.
- Voyage е оборудван с всички ключови функции за откриване и позициониране на цели, включително лазерен далекомер, GPS модул, електронен компас, инклинометър и 850nm инфрачервен осветител.
Този високотехнологичен биокуляр може да поеме три акумулаторни литиеви батерии 18650 за 8 часа работа. Интегриран сензор за близост спестява енергия.
| ТЕРМИЧЕН МОДУЛ | |
| Изображение Sensor |
Ванадиев оксид неохладен Фокална равнинна решетка |
| Резолюция | 640x512 |
| Pixel Pitch | 12 рт |
| Response Waveband | 8 μm до 14 μm |
| NETD | По-малко от 20 mK (25 ° C, F # = 1.0) |
| Обектив (фокусно разстояние) | 50 мм, ръчен фокус |
| Увеличение | 3.5 × - 56 × |
| Зрително Поле | 8.7 ° × 7.0 ° |
| Отвор | F0.9 |
| Цифрово увеличение | 1×, 2×, 4×, 8×, 16× |
| Разстояние на откриване | 2,600 m/yd (6' обект)* |
| Режим на фокусиране | Ръчен фокус |
| Минимално фокусно разстояние | 5 m |
| Макс. Резолюция на изображението | 2560 × 1440 |
| Изображение Sensor | 1.88” CMOS с прогресивно сканиране |
| Мин. осветление | Ч/Б: 0.001 лукса @ (F1.0, AGC включен) |
| Обектив (фокусно разстояние) | 31 мм |
| Отвор | F1.2 |
| IR осветител | Вграден 850 nm Smart IR |
| Обхват на нощно наблюдение | 400 m/yd * |
| ДИСПЛЕЙ НА ИЗОБРАЖЕНИЕ | |
| Монитор | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768 |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Междупупиларно разстояние | 60 мм до 70 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 15 мм |
| Режим на изображението |
Оптичен, бял горещ термален, черен Горещ термален, червен горещ термален, Сливане на изображения |
| Оптичен режим | Ден, Нощ, Авто, Обезмъгляване |
| Корекция на плоско поле | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| PIP | Да |
| ЛАЗЕРЕН ДАЛЕКОМЕР | |
| Измерване на разстояние | Макс. 1,000 m |
| Точност | ± 1 m |
| Лазерна дължина на вълната | 905 nm (клас 1) |
| СИСТЕМА | |
| Съхранение | Вграден модул памет (64 GB) |
| Видеозапис | MP4, 1600x1200 |
| Заснемане на моментна снимка | JPEG, 1600x1200 |
| Аудио запис | Да |
| Локален албум | Да |
| Wi-Fi Hotspot | Да |
| GPS | Да |
| Цифров компас | Да |
| Гореща песен | Да |
| Лазерен далекомер | Да |
| Близост Sensor | Да |
| Режим на готовност | Да |
| ЗАХРАНВАНЕ | |
| Тип на батерията | Три батерии 18650 |
| Време за работа на батерията | До 8 часа |
| Дисплей за капацитет на батерията | Да |
| Външно захранване | DC 5V/2A, Макс.10W, порт Type-C |
| ОБЩ | |
| Работна температура | От -30 ° C до 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Температура на съхранение (без батерии) | -40°от C до 70°C (-40°от F до 158°F) |
| Работна влажност | <90% |
| Степен на защита | IP67 |
| монтиране | 1/4”-20 UNC |
| Кабелен изход | Порт тип USB C |
| Аксесоари (доставени) |
Зарядно устройство за батерии, захранващ кабел, обектив Плат, Две каишки за китката, Каишка за врата, Шест батерии 18650, захранващ адаптер, Ръководство за потребителя, Калъф за носене |
| Размери (L × W × H) |
217 155 × × 88 mm (8.5 × 6.1 × 3.5 инча) |
| Тегло | 1.12 кг (2.5 фунта) |