Безплатно AGM Фен IR 850 или 940
ЧИСТО НОВ
- AGM Fuzion Ръчният термооптичен и двуспектърен монокуляр е оборудван с висока чувствителност 12μm thermal detector, оптичен детектор за ултра слаба светлина, OLED дисплей 1024×768 и окуляр с голямо зрително поле. Устройството може бързо да открива скрити обекти дори в екстремни условия като дим, мъгла, дъжд, сняг и др. Може да се прилага широко в сценарии, включително патрулиране, издирване и спасяване, задържане на наркотици и задържане на заподозрени. Благодарение на водоустойчивостта си, устройството се представя добре дори при тежки метеорологични условия и трудни среди.
- FuzionЛесният за употреба интерфейс, удобните и ергономични контроли правят приемането и приложението изключително лесно. Монокълът предлага три различни варианта за изглед на изображението: термичен, видима светлина и фузионен, които могат лесно да се адаптират в зависимост от различните условия на околната среда. Fuzion Използва една акумулаторна литиева батерия 18650 за до 5 часа работа. Освен това може да се използва външно захранване, за да се увеличи времето за работа.
| Тип детектор |
12 μm VOx неохлаждаем Фокални равнинни решетки |
| Резолюция | 384 × 288 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Response Waveband | 8 μm до 14 μm |
| Фокусно разстояние на термичния обектив | 25 мм |
| Отвор | F1.0 |
| Зрително поле (HxV) | 10.5 ° × 7.9 ° |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Увеличение | 2.5x - 20x |
| Цифрово увеличение | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Разстояние за наблюдение | 1500 m |
| Монитор | 1024x768, 0.39 инча, OLED, 50Hz |
| FFC (корекция на плоско поле) | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Палитри |
Горещо черно, горещо бяло, горещо червено, Сливане, видимо, сливане на изображения |
| Проследяване на най-висока температура | Да |
| Режим | Джунгла, разпознаване |
| Оптично изображение Sensor |
1/2” CMOS матрица с прогресивно сканиране, 1960×1200@25 кадъра в секунда |
| Оптичен Sensor Дължина на вълната | 400-1000 nm |
| Фокусно разстояние на обектива на оптичния модул | 22 мм |
| Hotspot | Да |
| Спящ режим | Да |
| Вградено съхранение | 16GB EMMC |
| Запис на видео | Запис на видео на борда |
| Заснемане на снимка | Да |
| CVBS изход | Да (чрез USB) |
| Тип на батерията |
Една акумулаторна батерия 18650 (сменяем) |
| Време за работа на батерията |
До 5 часа непрекъснато бягане (@25°C, WiFi и CVBS изключени) До 3 часа непрекъснато бягане (@25°C, WiFi и CVBS включени) |
| Показване на капацитета на батерията | Да |
| Захранване |
5 VDC/2 A, USB Type-C интерфейс Поддържа външно захранване |
| Работна температура | От -20 ° C до 55 ° C (-4 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 (водоустойчив) |
| Измерение | 161 × 87 × 51 мм (6.3 × 3.4 × 2.0 инча) |
| Тегло (без батерии) | 470 g (1.04 Ib) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Моля, обърнете внимание, че цената за доставка в рамките на Европейския съюз може да достигне 15–30 евро, в зависимост от вашата държава.
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност. виж повече