- AGM Серия от професионални стрелкови прицели разполага с осветени прицели и иновативен оптичен дизайн за изключително широк диапазон на мащабиране, осигуряващ несравнима производителност. Многоцветните лещи и 30-милиметровите тръби ще осигурят невероятна яркост, докато стъклената решетка Mil-Dot ще ви държи мъртва на целта. Стрелковите прицели са оборудвани с регулируеми с пръст кули, позиционен щрих, окуляр с бърз фокус и 36-мм очен обектив.
| Увеличение | 2x ~ 16x |
| Обектив диаметър на обектива | 44 мм |
| Диаметър на очната леща | 36 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 95-89 мм |
| Излезте от ученик | 8.2-2.75 мм |
| Зрително поле (FOV) | 10.5 ° ~ 1.31 ° |
| Брой лещи | 14 |
| Обхват на регулиране на вятъра | > 30 ' |
| Диапазон на регулиране на височината | > 30 ' |
| Кликнете върху Стойност | 1/4 ' |
| Резолюция (въведете ос) | 4.1 " |
| Разделителна способност (изключена ос) | 8.2 " |
| Страничен фокус | Да |
| Тегло | 650 g (1.4 lbs) |
| Дължина | 325 мм (12.8 in) |