ADM QR МОНТАЖ НЕ Е ВКЛЮЧЕН
ЧИСТО НОВ
- AGM Adder Термооптичните пушкови прицели съчетават цялата технология и модерна електроника в исторически познатия 30 мм. tube Корпус на мерника за пушка. Adder съчетава 35 мм или 50 мм германиев обектив с подобрена сензорна диафрагма под 35 mK thermal detector и OLED дисплей с резолюция 1024x768, за да осигури едно от най-добрите изображения AGM е произвел до момента. За разлика от по-малките лещи с по-големи микрони, AGM Сензорите от 12 микрона позволяват на ловците на хищници да започнат с по-високо базово увеличение, което елиминира неизбежното влошаване на разделителната способност, което се изисква за единици с ниско базово увеличение. Други подобрения включват впечатляващите 15 часа живот на батерията с две вътрешни акумулаторни батерии 18650, 5 опции за вътрешен прицел и видеозапис, активиран при изстрел, който, когато е активиран, гарантира, че ловците, забравили да натиснат бутона за запис, са нещо от миналото! Другите характеристики включват, но не се ограничават до: 50 Hz честота на опресняване, IP67 водоустойчив рейтинг, възможност за външно захранване, 64 GB вградена памет, 5 различни опции за кръст, Wi-Fi и AGM Съвместимост на приложението Connect, множество цветови палитри, аудиозапис, аварийно захранване на батерията CR123 и висококачествени 30 mm монтажни пръстени.
| Детектор |
12μm VOx неохлаждаем Фокална равнинна решетка |
| NETD | < 35 mK (25°C, F# = 1.0) |
| Резолюция | 384 × 288 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Система за обектива | 35 мм; F / 1.0 |
| Увеличение | 3 × - 24 × |
| Зрително Поле | 7.5 ° × 5.6 ° |
| Разстояние на откриване | 1,800 m |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Отдалечние на изходящата зеница | ≥ 60 мм |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +5 dpt |
| Дисплей | 1024×768, 50 Hz, OLED |
| географска мрежа | 5 вида, 4 цвята, включване / изключване |
| Регулиране на прицела | Дигитално контролирано |
| Увеличение на долната ос | 0.13 мили / 0.44 MOA |
| Измерване на разстояние | Да (стадиаметрично) |
| Палитри |
Черно горещо, бяло горещо, Нажежено, фюжън |
| Режим | Джунгла, разпознаване |
| Запис, активиран от изстрел (SAR) | Да |
| Режим Картина в картина (PIP) | Да |
| Wi-Fi Hotspot | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Запис на видео / аудио | Да да |
| Image Capture | Да |
| Корекция на дефектни пиксели (DPC) | Да |
| Корекция |
Автоматично, Ръчно, Външна корекция |
| Съхранение | 64GB EMMC |
| Тип на батерията |
Две акумулаторни батерии 18650 Батерии (вградени) и една батерия CR123 |
| Живот на батерията (работещ, 20 ° C) | До 15 часа |
| Захранване |
5 VDC/2 A, USB Type-C Поддържа QC3.0 |
| Диапазон на работната температура |
-30 ° C до + 55 ° C (-22 ° F до + 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Тегло (без монтаж) | 890 г (1.96 фунта) |
| Габаритни размери (без монтаж) |
407 × 78 × 76 мм (16.0 × 3.1 × 3.0 инча) |
Hard Case
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM-2116 ADM QR Mount
ЧАСТ НОМЕР: 63061161
AGM-2116 ADM QR Mount е усъвършенстваната основа за Adder серия термовизионни прибори. AGM-2116 монтаж с два 30 mm пръстена има два лоста за хвърляне за допълнителна сигурност на монтажа. Монтажът за оръжие с бързо освобождаване се прикрепя към термичния мерник и го закрепва към всяка система с релси Weaver или Picatinny без използването на допълнителни инструменти или лостове за хвърляне. Предлаганата 2" конзола изхвърля мерника отпред, което ви позволява да получите правилното разстояние от очите. Той е прецизно изработен от 6061 T6 алуминий и е завършен с твърдо покритие T3 Mil-Spec анодизирано покритие. Той разполага с QD Auto Lock™ система за лост за приспособяване както в спецификациите, така и извън спецификациите за релсови системи Тегло: 238 г / 8.4 унции Размери: 150 x 50 x 67 см / 5.9 x 2.0 x 2.6 инча Ограбване по централна линия: 37.3 мм / 1.47 инча
виж повече
AGM Thermal Targets 25pcs
ЧАСТ НОМЕР: 633125S1
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Моля, обърнете внимание, че цената за доставка в рамките на Европейския съюз може да достигне 15–30 евро, в зависимост от вашата държава.
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност. виж повече
AGM Thermal Targets 50pcs
ЧАСТ НОМЕР: 633150S1