ЧИСТО НОВ
ИЗГОДНА РАЗПРОДАЖБА - ограничено количество
Ръчният наблюдателен термомонокуляр Asp е оборудван с инфрачервен детектор с резолюция 384×288 или 640×512 и OLED дисплей с резолюция 1024×768. Вграденият високочувствителен... thermal detector Осигурява ви ясна видимост дори в пълен мрак. Поддържа функции за наблюдение, проследяване на горещи точки, измерване на разстояние, Wi-Fi точка за достъп и т.н. Монокълът се прилага главно в сценарии като патрулиране, правоприлагане, издирване и спасяване, борба с наркотиците, борба с контрабандата, криминални изземвания, туризъм, пътуване и лов и др.
| Тип детектор | Неохладени фокусни равнинни решетки от ванадиев оксид |
| Резолюция | 640 × 512 |
| Честота на опресняване | Sensor 50 Hz / OLED 50 Hz |
| Диапазон на разпознаване |
(Превозни средства: 1.4×4.0 м) - 789 м (Хора: 1.8 × 0.5 м) - 257 м |
| Разстояние на откриване |
(Превозни средства: 1.4×4.0 м) - 3157 м (Хора: 1.8 × 0.5 м) - 1029 м |
| Обхват на идентификация |
(Превозни средства: 1.4×4.0 м) - 395 м (Хора: 1.8 × 0.5 м) - 129 м |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Стъпка на детектора | 17μm |
| Дължина на вълната на отговор | 8μm до 14μm |
| NETD | <35mk (при 25 ° C, F # = 1.0) |
| Фокусно разстояние на обектива | 35mm |
| Зрително Поле | 17.7 ° × 14.2 ° |
| F-номер | 1.0 |
| Оптично увеличение | 1.4x |
| Цифрово увеличение | 1x, 2x, 4x, 8x |
| FFC (корекция на плоско поле) | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Палитри | Черно горещо, Бяло горещо, Червено горещо, Fusion |
| Монитор | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768 |
| Гореща песен | Да |
| Съхранение | Вграден модул памет (16 GB) |
| Запис на видео | Поддържа бордови видеозаписи |
| Заснемане на снимка | Да |
| Wi-Fi | Да, Hotspot |
| Батерия | Вградена презареждаща се литиева батерия |
| Време за работа на батерията | До 5 часа непрекъснато бягане |
| Показване на капацитета на батерията | Да |
| Захранване | 5V DC / 2A, 2W |
| Работна температура | От -30 ° C до 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Размери | 202 × 74 × 66 мм (7.9 × 2.9 × 2.6 инча) |
| Тегло | 480 г (16.9 унция) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Моля, обърнете внимание, че цената за доставка в рамките на Европейския съюз може да достигне 15–30 евро, в зависимост от вашата държава.
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност. виж повече