AGM Asp представлява линията на най-технологично модерните Термовизионни монокуляри, съществуващи в момента на пазара. Базиран на ядра от микроболометър FLIR Tau XNUMX VOx и изработен от висококачествен корпус от алуминиева сплав, уредът гарантира трайност и изключителна производителност дори и на най-сложните потребители.
Тази неохладена, дълговълнова инфрачервена, увеличена камера за термообработка от AGM е предназначена за изпълнение както на дневни, така и на нощни мисии, независимо от околната среда и метеорологичните фактори, докато голямо разнообразие от обективни лещи (XNUMX mm и XNUMX mm) дава възможност на оператора да използвате устройството едновременно като компактен монокуляр за термо виждане с джобен размер или като инструмент за наблюдение на далечни разстояния.
Монокуларът за термично изобразяване Asp може лесно да бъде свързан към удължен комплект батерии, за да се увеличи времето за работа. Предлага се и незадължителен WiFi модул за видео стрийминг и запис на живо.
| Тип детектор | FLIR Tau 2 17μm Неохладен микроболометър |
| Резолюция | 336x256 |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Стартиране | 3 секунди |
| Система за обектива | 50 мм; F / 1.0 |
| Оптично увеличение | 3.45 × |
| Зрително Поле | 7.8 ° × 5.9 ° |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 × |
| Диапазон на регулиране на диоптъра | -5 до +5 диоптъра |
| Диапазон на фокусиране | 5 м до безкрайност |
| Резолюция на дисплея | 800x600 |
| Видео изход | PAL (768x574 пиксела) / NTSC (640x480 пиксела) |
| Палитри за изобразяване на температура | White Hot, Black Hot, Fusion, Rainbow, Globow, Ironbow1, Ironbow2, Sepia, Color1, Color2, Ice-Fire, Rain и OEM |
| Интерфейс | Micro-USB (Power bank 5V); Универсален конектор S620 (Вход за захранване, Аналогов видео вход / изход, Приставка за Wi-Fi, HD рекордер, Удължена батерия) |
| Тип на батерията | Две литиеви батерии CR123A 3V или акумулаторни батерии тип CR123 с напрежение от 3.0V до 3.7V (2) |
| Живот на батерията (работещ) | До 4 часа (по избор до 12 часа) |
| Външно захранване | Банка за захранване (5V) чрез Micro-USB порт; Удължен пакет батерии (6V) или 6V / 600 mA захранване чрез конектор S620 |
| Диапазон на работната температура | От -40 ° C до + 50 ° C (-40 ° F до + 122 ° F) |
| Устойчивост при метеорологични условия | Непромокаемост |
| Тегло | 0.69 кг (1.5 фунта) |
| Размери | 220 × 72 × 60 мм (8.6 × 2.8 × 2.3 инча) |
| Пакетът включва | Монокуляр за термоизображение, кърпа за лещи, мек калъф, ръководство за потребителя |
AGM статив с ръкохватка за термовизия
ЧАСТ НО .:
AGM Слънчева захранваща банка 30000 Mah
ЧАСТ НО .:
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM Wi-Fi модул
ЧАСТ НО .:
AGM HD рекордер
ЧАСТ НО .: