- AGM Термичните оптични мерници Adder събират цялата технология и усъвършенствана електроника в исторически познатия 30-милиметров тръбен корпус на оптически мерник. Adder комбинира 35 mm или 50 mm германиев обектив с подобрен термичен детектор под 35 mK и 1024x768 OLED дисплей, за да осигури едно от най-добрите изображения AGM е произвел до момента. За разлика от по-малките лещи с по-големи микрони, AGM Сензорите от 12 микрона позволяват на ловците на хищници да започнат с по-високо базово увеличение, което елиминира неизбежното влошаване на разделителната способност, което се изисква за единици с ниско базово увеличение. Други подобрения включват впечатляващите 15 часа живот на батерията с две вътрешни акумулаторни батерии 18650, 5 опции за вътрешен прицел и видеозапис, активиран при изстрел, който, когато е активиран, гарантира, че ловците, забравили да натиснат бутона за запис, са нещо от миналото! Другите характеристики включват, но не се ограничават до: 50 Hz честота на опресняване, IP67 водоустойчив рейтинг, възможност за външно захранване, 64 GB вградена памет, 5 различни опции за кръст, Wi-Fi и AGM Съвместимост на приложението Connect, множество цветови палитри, аудиозапис, аварийно захранване на батерията CR123 и висококачествени 30 mm монтажни пръстени.
| Тръба за усилване на изображението .. | Gen 2+ "Level 1" International |
| Козметично ниво на ЕОП | NL1 най-доброто качество |
| Резолюция | 47-55 lp / mm |
| Видими петна | Ясно полезрение |
| NL1 | ръчно избрани тръби, с разширено ясно изображение. Качеството на изображението се доближава до ниво 3 от поколение. |
| Увеличение .. | 5x |
| Система за обектива | 108 мм; F / 1.5 |
| Полезрение | 9.5 ° |
| Фокусен диапазон .. | 10 м до безкрайност |
| Контроли | Цифров |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +5 dpt |
| Led индикатори.. | Изтощена батерия; Прекомерна светлина |
| Автоматична яркост. контрол | Да |
| Изключване на ярката светлина. | Да |
| Инфрачервен осветител. | Подвижен IR осветител с голям обсег |
| Тип на батерията | 1 x 1.5V тип AA или 1 x 3V тип CR123A батерия |
| Живот на батерията (работещ) | 60 часа (3V) / 30 часа (1.5V) |
| Диапазон на работната температура | От -40 ° C до + 50 ° C (-40 ° F до + 122 ° F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Тегло | 1.35 кг / 2.9 кг |
| Размери | 262x140x81 мм (10.3 × 5.5 × 3.1 инча) |
| Пакетът включва. | Тъкан за лещи, адаптер за батерия CR123A 3V / AA 1.5V, опаковъчна кутия, мек калъф за носене, една литиева батерия CR123A, ръководство за оператора, връв за врата, каишка за китката |
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
part# .: 501SIOUX940IR1
AGM Инфрачервените осветители с изключително дълъг обхват осигуряват по-големи възможности за гледане с интензивно изображение за операции при слаба или никаква околна светлина. Инфрачервените осветители се използват в райони, където нивото на естествена светлина не е достатъчно. IR осветител осигурява близка инфрачервена светлина, която, макар и невидима с невъоръжено око, може значително да подобри работата на устройствата за нощно виждане. Осветителят разполага с настройки за отклонение в зрителното поле и изходна мощност. AGM IR осветители с дълъг обсег значително разширяват възможностите на оръжейните прицели и устройства за наблюдение на Night Vision.
AGM Титанов триножник с дръжка
part# .: 6606TTR1
Титаниевият статив с ръкохватка предлага здрава, професионална поддръжка за вашето устройство. Бързо освобождаващата се плоча на главата разполага със стандартен 1/4 ”-20 винт с резба за монтиране на съвместими обхвати, камери или друга предавка. PISTOL GRIP може да изведе лекотата на заснемане или снимане на статив на ново ниво.
виж повече