- AGM FoxBat-5 е търговски бинокъл за нощно виждане, перфектният инструмент за наблюдение на средни и дълги разстояния. FoxBat-5 комбинира един висококачествен търговски усилвател на изображението tube с разделител на лъча на изображението и двоен окуляр, което го прави подходящ за дълги сесии на наблюдение. Той е перфектен избор за ловци и любители на природата от всякакъв вид, нуждаещи се от инструмент за дългосрочно наблюдение за своите дейности. AGM FoxBat-5 е пълен с функции, като например цифрово управление и сензор за близост за автоматично изключване при различни условия на осветление, така че никога няма да имате проблем с батерията по време на лов или много важно научно наблюдение. Този бинокъл за нощно виждане е идеалният избор за развлекателна употреба поради простотата на управление, издръжливостта и комфорта на наблюдателя. AGM Global Vision имаше предвид създаването на този модел.
|
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ „Ниво 3“ Международно (зелен фосфор tube) |
| Козметично ниво на ЕОП | NL3 - бюджет |
| Резолюция | 45-51 lp/mm |
| Видими петна | няколко малки |
| NL3 | е бюджетна опция, допуска някои незначителни недостатъци в зрителното поле и по-ниска разделителна способност, но това не влияе върху производителността. |
| Увеличение | 5x |
| Система за обектива | 108 мм; F / 1.5 |
| FOV | 9.5 ° |
| Обхват на фокуса | 10 м до безкрайност |
| Контроли | Цифров |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +5 dpt |
| Светодиодни индикатори | Изтощена батерия; Прекомерна светлина |
| Автоматичен контрол на яркостта | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Инфрачервен осветител | Подвижен IR осветител с голям обсег |
| Тип на батерията | 1 x 1.5V тип AA или 1 x 3V CR123A тип батерия |
| Живот на батерията (работещ) | 60 часа (3V) / 30 часа (1.5V) |
| Диапазон на работната температура | -40°от C до +50°C (-40°F до +122°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Тегло | 1.35 кг / 2.9 кг |
| Размери | 262x140x81 мм (10.3 × 5.5 × 3.1 инча) |
| Пакетът включва | Кърпичка за лещи, Адаптер за батерия CR123A 3V / AA 1.5V, Кутия за опаковане, Мек калъф за носене, Една литиева батерия CR123A, Ръководство за оператора, Връзка за врата, Каишка за китката |
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
AGM Титанов триножник с дръжка
ЧАСТ НО .: