- AGM NVG-40 е двуканална система за нощно виждане. С a 40° зрително поле, осигурява голямо зрително поле, без да е необходимо да местите бинокъла. AGM NVG-40 се отличава с най-добрата на потребителския пазар многослойна оптика и е създаден за дълготрайна употреба с лек и здрав корпус. Устройството е изградено около Gen 2 усилвателя на изображението с търговско качество tubeтака че е налице много атрактивното съотношение цена/производителност. Функцията за изключване на ярка светлина гарантира, че вашата висококачествена електроника е защитена. NVG- 40 е оборудван и с ръчна скоростна кутия Gain Контрол, който регулира яркостта на изображението, за да можете да персонализирате нощното си виждане по време на най-дръзките приключения. Работи с една алкална батерия тип AA или CR123A батерията, AGM NVG-40 може да работи до 20 часа. Също така е оборудван с вграден инфрачервен осветител за четене на тъмно.
|
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ „Ниво 2“ Международно (зелен фосфор tube (P43) |
| Козметично ниво на ЕОП | NL2i второ най-добро качество |
| Резолюция | 45-57 lp/mm |
| Видими петна | много ограничен |
| NL2i | разполага с минимални козметични несъвършенства, които позволяват близо до краищата и няма да влошат гледането. |
| Увеличение | 1x |
| Система за обектива | 27 мм, F / 1.3 |
| FOV | 40° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 dpt |
| Отдалечние на изходящата зеница | 25 мм |
| Междупупиларно разстояние | 56 да 72 мм |
| LED индикатори (в FOV) | ИК с ниска батерия при прекомерна светлина |
| наръчник Gain контрол | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Един CR123A (3V) или AA (1.5V) |
| Живот на батерията (работещ) | До 20 часа при 20 ° C (до 80 часа с допълнителна батерия) |
| Диапазон на работната температура | -40°от C до +50°C (-40°F до +122°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Тегло | 645 g (1.42 lbs) |
| Размери | 115 × 118 × 74 мм (4.5 × 4.6 × 2.9 инча) |
| Пакетът включва | Очила за нощно виждане, мек калъф за носене, кърпа за лещи, адаптер за батерия, ръководство за потребителя |
Комплект за очила AGM W G50
ЧАСТ НО .:
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
Комплект Афокален увеличетел AGM G50, 3X
ЧАСТ НО .:
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM Sioux850 Инфрачервен осветител за дълги разстояния с монтаж, прехвърляща част от ластовидна опашка към тъкач, акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .: