- AGM NVG-40 е двуканална система за нощно виждане. The AGM NVG-40 разполага с най-добрата оптика с многослойно покритие на потребителския пазар и е създаден да издържи с лек и здрав корпус. Устройството е изградено около тръби за усилване на изображения от търговска марка Gen 2+, така че много атрактивното съотношение цена/производителност е тук. Функцията за прекъсване на ярката светлина гарантира, че вашата висококачествена електроника е защитена. NVG-40 е оборудван и с ръчен контрол на усилването, който регулира яркостта на изображението, така че можете да персонализирате изживяването си при нощно виждане по време на най-смелите приключения. Работейки от една алкална батерия AA или батерия CR123A, AGM NVG-40 може да работи до 20 часа. Също така оборудван с вграден инфрачервен осветител за четене на тъмно.
| Електро-оптичен преобразувател(ЕОП) | Gen 2+ "Бял фосфор ниво 1" |
| Резолюция | 64 lp / mm |
| Увеличение | 1x |
| Система за обектива | 27 мм, F / 1.3 |
| Полезрение | 40 ° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 dpt |
| Отдалечние на изходящата зеница | 25 мм |
| Междупупиларно разстояние | 56 да 72 мм |
| LED индикатори (във FOV) |
Ниска батерия ИЧ включен Прекомерни условия на светлина |
| Ръчен контрол на усилването | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да; Две нива на мощност |
| Тип на батерията | Един CR123A (3V) или AA (1.5 V) |
| Живот на батерията (работещ) |
До 20 часа при 20 ° C (до 80 часа с опция батерия) |
| Диапазон на работната температура | От -40 ° C до + 50 ° C (-40 ° F до + 122 ° F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Тегло | 645 g (1.42 lbs) |
| Размери | 115 × 118 × 74 мм (4.5 × 4.6 × 2.9 инча) |
Комплект за очила AGM W G50
part# .: 6104GK51
AGM Cap Goggle Kit позволява монтиране на устройство за нощно виждане върху конструкцията на капачката за използване без ръце.
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
part# .: 501SIOUX940IR1
AGM Инфрачервените осветители с изключително дълъг обхват осигуряват по-големи възможности за гледане с интензивно изображение за операции при слаба или никаква околна светлина. Инфрачервените осветители се използват в райони, където нивото на естествена светлина не е достатъчно. IR осветител осигурява близка инфрачервена светлина, която, макар и невидима с невъоръжено око, може значително да подобри работата на устройствата за нощно виждане. Осветителят разполага с настройки за отклонение в зрителното поле и изходна мощност. AGM IR осветители с дълъг обсег значително разширяват възможностите на оръжейните прицели и устройства за наблюдение на Night Vision.
Комплект Афокален увеличетел AGM G50, 3X
part#.: 6102AFK1
Бързо преобразува NVG в бинокъл за нощно виждане. Идеален за наблюдение на дълги разстояния.
AGM Мека шапка с плоча за монтаж на покривало
ЧАСТ НОМЕР: 6135SHS1
Съвместим с: PVS14 (51, E, L, Standart - серия), PVS7, Wolf7 Pro, NVG/UNVG, Wolf-14
виж повече
Куфар за транспортиране
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM Sioux850 Инфрачервен осветител за дълги разстояния с монтаж, прехвърляща част от ластовидна опашка към тъкач, акумулаторна батерия и зарядно устройство
part# .: 501SIOUX850IR1
AGM Инфрачервените осветители с изключително дълъг обхват осигуряват по-големи възможности за гледане с интензивно изображение за операции при слаба или никаква околна светлина. Инфрачервените осветители се използват в райони, където нивото на естествена светлина не е достатъчно. IR осветител осигурява близка инфрачервена светлина, която, макар и невидима с невъоръжено око, може значително да подобри работата на устройствата за нощно виждане. Осветителят разполага с настройки за отклонение в зрителното поле и изходна мощност. AGM IR осветители с дълъг обсег значително разширяват възможностите на оръжейните прицели и устройства за наблюдение на Night Vision.