- AGM NVG-40 е двуканална система за нощно виждане. The AGM NVG-40 разполага с най-добрата оптика с многослойно покритие на потребителския пазар и е създаден да издържи с лек и здрав корпус. Устройството е изградено около тръби за усилване на изображения от търговска марка Gen 2+, така че много атрактивното съотношение цена/производителност е тук. Функцията за прекъсване на ярката светлина гарантира, че вашата висококачествена електроника е защитена. NVG-40 е оборудван и с ръчен контрол на усилването, който регулира яркостта на изображението, така че можете да персонализирате изживяването си при нощно виждане по време на най-смелите приключения. Работейки от една алкална батерия AA или батерия CR123A, AGM NVG-40 може да работи до 20 часа. Оборудван е и с вграден инфрачервен осветител за четене на тъмно.
|
| Електро-оптичен преобразувател(ЕОП) | Gen 2+ "Бял фосфор ниво 2" |
| Козметично ниво на ЕОП | NW2 второ най-добро качество |
| Резолюция | 45-57 lp / mm |
| Видими петна | много ограничен |
| NW2i | NL2 разполага с минимални козметични несъвършенства, които позволяват близо до краищата и няма да влошат гледането. |
| Увеличение | 1x |
| Система за обектива | 27 мм, F / 1.3 |
| Полезрение | 40 ° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 dpt |
| Отдалечние на изходящата зеница | 25 мм |
| Междупупиларно разстояние | 56 да 72 мм |
| LED индикатори (във FOV) | ИК с ниска батерия при прекомерна светлина |
| Ръчен контрол на усилването | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Един CR123A (3V) или AA (1.5 V) |
| Живот на батерията (работещ) | До 20 часа при 20 ° C (до 80 часа с допълнителна батерия) |
| Диапазон на работната температура | От -40 ° C до + 50 ° C (-40 ° F до + 122 ° F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Тегло | 645 g (1.42 lbs) |
| Размери | 115 × 118 × 74 мм (4.5 × 4.6 × 2.9 инча) |
Комплект за очила AGM W G50
ЧАСТ НО .:
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
Комплект Афокален увеличетел AGM G50, 3X
ЧАСТ НО .:
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM Sioux850 Инфрачервен осветител за дълги разстояния с монтаж, прехвърляща част от ластовидна опашка към тъкач, акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .: