- AGM NVG-50 е двуканална система за нощно виждане. С a 51° зрително поле (FOV), осигурява голямо зрително поле, без да е необходимо да местите бинокъла. AGM NVG-50 се отличава с най-добрата на потребителския пазар многослойна оптика и е създаден за дълготрайна употреба с лек и здрав корпус. Устройството е изградено около Gen 2 усилвателя на изображението с търговско качество tubeтака че е налице много атрактивното съотношение цена/производителност. Функцията за изключване на ярка светлина гарантира, че вашата висококачествена електроника е защитена. NVG-40 е оборудван и с ръчна скоростна кутия Gain Контрол, който регулира яркостта на изображението, за да можете да персонализирате нощното си виждане по време на най-дръзките приключения. AGM NVG-50 е оборудван и с ръчна скоростна кутия Gain Контрол, който регулира яркостта на изображението, осигурявайки възможно най-високо качество на изображението дори при променящи се условия на осветление. Работи с една алкална батерия тип AA или CR123A батерията, NVG-50 може да работи до 20 часа. Оборудван е и с вграден инфрачервен осветител за четене на тъмно.
| Model Part No. |
Gen 2+ NL1, Ниво 1, Зелен фосфор (част № 14NV5122483011) Gen 2+ NW1, Ниво 1, Бял фосфор (част № 14NV5122484011) Gen 2+ APW, бял фосфор Autogated (част № 14NV5122454011A) |
| Image Intensifier Tube |
NL1 - 1400-1500 NW1 - 1400-1500 APW - 1800+ |
| Резолюция |
NL1 - 61-64 lp/mm NW1 - 61-64 lp/mm APW - 64 lp/mm |
| Увеличение | 1x (3x по избор) |
| Система за обектива | 19 мм; F / 1.26 |
| FOV | 51° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Отдалечние на изходящата зеница | 17 мм |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 dpt |
| Междупупиларно разстояние | 56 да 72 мм |
| Светодиодни индикатори |
Слаба батерия; ИЧ включен; Прекомерни условия на светлина |
| наръчник Gain контрол | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Един CR123A (3V) или AA (1.5V) |
| Живот на батерията (работещ) |
До 20 часа при 20 ° C (до 80 часа с опция батерия) |
| Диапазон на работната температура | -40°от C до +50°C (-40°F до +122°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 50 ° C (-58 ° F до + 122 ° F) |
| Тегло | 615 g (1.35 lbs) |
| Размери | 112 × 118 × 74 мм (4.4 × 4.6 × 2.9 инча) |
Hard Case
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM Goggle Kit W G50
part# .: 6104GK51
AGM Cap Goggle Kit позволява монтиране на устройство за нощно виждане върху конструкцията на капачката за използване без ръце.
AGM Sioux940 Long-Range Infrared Illuminator comes included with Rechargeable Battery and Charger
part# .: 501SIOUX940IR1
AGM Инфрачервените осветители с изключително дълъг обхват осигуряват по-големи възможности за гледане с интензивно изображение за операции при слаба или никаква околна светлина. Инфрачервените осветители се използват в райони, където нивото на естествена светлина не е достатъчно. IR осветител осигурява близка инфрачервена светлина, която, макар и невидима с невъоръжено око, може значително да подобри работата на устройствата за нощно виждане. Осветителят разполага с настройки за отклонение в зрителното поле и изходна мощност. AGM IR осветители с дълъг обсег значително разширяват възможностите на оръжейните прицели и устройства за наблюдение на Night Vision.
AGM A-focal G50 Magnifier Lens Kit, 3X
part#.: 6102AFK1
Бързо конвертира NVG в бинокъл за нощно виждане. Идеален за наблюдение на дълги разстояния.
AGM Soft Headgear with plate for Shroud mounting
ЧАСТ НОМЕР: 6135SHS1
Съвместим с: PVS14 (51, E, L, Стандарт - серия), PVS7, Wolf7 Pro, NVG/UNVG, Wolf-14
виж повече
AGM Sioux850 Long Range Infrared Illuminator with Mount, Dovetail to Weaver Transfer Piece, Rechargeable Battery, and Charger
part# .: 501SIOUX850IR1
AGM Инфрачервените осветители с изключително дълъг обхват осигуряват по-големи възможности за гледане с интензивно изображение за операции при слаба или никаква околна светлина. Инфрачервените осветители се използват в райони, където нивото на естествена светлина не е достатъчно. IR осветител осигурява близка инфрачервена светлина, която, макар и невидима с невъоръжено око, може значително да подобри работата на устройствата за нощно виждане. Осветителят разполага с настройки за отклонение в зрителното поле и изходна мощност. AGM IR осветители с дълъг обсег значително разширяват възможностите на оръжейните прицели и устройства за наблюдение на Night Vision.