NVM-50 е стандартът, по който трябва да се оценяват всички компактни монокуляри за многократна употреба, сега и в бъдеще. NVM-50 използва оптика, която е равна или превъзхождаща настоящите военни устройства за нощно виждане, вградена в здрав, компактен и ергономичен композитен корпус. Създадохме това устройство, за да надминем очакванията на потребителите и спецификациите MIL-SPEC-810; в резултат на това NVM-50 предлага несравнима производителност дори при дъжд, солена вода, екстремни температури и среда с висока влажност. 51° зрително поле (FOV) покрива широк зрителен диапазон, без да е необходимо операторът да променя позицията на устройството. NVM-50 се предлага с широк набор от аксесоари, включително лещи с 3x и 5x увеличение за гледане от средни до дълги разстояния; стойки за глава или каска, позволяващи работа със свободни ръце; разнообразие от различни стойки за оръжие за тактическа употреба или лов; и подвижен инфрачервен осветител за употреба на дълги разстояния.
|
| Image Intensifier Tube | фотонис Autogated Gen 2+ „Ниво 2“ с ръководство Gain |
| Козметично ниво на ЕОП | NL2i второ най-добро качество |
| Резолюция | 55-64 lp/mm |
| Видими петна | много ограничен |
| NL2i | разполага с минимални козметични несъвършенства, които позволяват близо до краищата и няма да влошат гледането. |
| Увеличение | 1x (3x и 5x по избор) |
| Система за обектива | 19 мм; F / 1.26 |
| FOV | 51° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Отдалечние на изходящата зеница | 17 мм |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 dpt |
| LED индикатори (в FOV) | - Ниска батерия - IR включена - Прекомерна светлина |
| Автоматичен контрол на яркостта | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да; Две нива на мощност |
| Тип на батерията | Един CR123A (3V) или AA (1.5V) |
| Живот на батерията (работещ) | До 40 часа при 20 ° C |
| Диапазон на работната температура | -40°от C до +50°C (-40°F до +122°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 50 ° C (-58 ° F до + 122 ° F) |
| Тегло | 0.34 кг (0.75 фунта) |
| Размери | 160 × 54 × 79 мм (6.3 × 2.1 × 3.1 инча) |
| Размери (без очило и капачка на обектива) | 110 × 49 × 73 мм (4.3 × 1.9 × 2.8 инча) |
| Пакетът включва | Монокуляр за нощно виждане, кърпа за лещи, мек калъф, ръчен |
AGM Щит против мъгла NVM50
ЧАСТ НО .:
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
AGM защита против надраскване NVM50
ЧАСТ НО .:
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM Sioux850 Инфрачервен осветител за дълги разстояния с монтаж, прехвърляща част от ластовидна опашка към тъкач, акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
AGM Афокален Увеличител , 3X
ЧАСТ НО .:
AGM Афокален Увеличител , 5X
ЧАСТ НО .:
Goggle AGM Cap W
ЧАСТ НО .: