NVM-50 е стандартът, по който трябва да се оценяват всички компактни многофункционални монокуляри, сега и в бъдеще. Неговото зрително поле (FOV) от 51° покрива широк зрителен диапазон, без да се изисква операторът да променя позицията на устройството. NVM-50 се предлага с широк набор от аксесоари, включително лещи с 3x и 5x увеличение за гледане от средни до дълги разстояния; стойки за глава или каска, позволяващи работа със свободни ръце; разнообразие от различни стойки за оръжие за тактическа употреба или лов; и подвижен IR осветител за употреба на дълги разстояния.
| Електро-оптичен преобразувател(ЕОП) | Photonis Commercial White Gen 2+ "Ниво 1" с ръчно усилване |
| Козметично ниво на ЕОП | NW1 най-доброто качество |
| Резолюция | 60-64 lp / mm |
| Видими петна | Ясно полезрение |
| NW1 | ръчно избрани тръби, с разширено ясно изображение. Качеството на изображението се доближава до ниво 3 от поколение. |
| Увеличение | 1x (3x и 5x по избор) |
| Система за обектива | 19 мм; F / 1.26 |
| Полезрение | 51 ° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Отдалечние на изходящата зеница | 17 мм |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 dpt |
| LED индикатори (във FOV) | - Ниска батерия - IR включена - Прекомерна светлина |
| Автоматичен контрол на яркостта | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да; Две нива на мощност |
| Тип на батерията | Един CR123A (3V) или AA (1.5 V) |
| Живот на батерията (работещ) | До 40 часа при 20 ° C |
| Диапазон на работната температура | -40°C до +50°C (-40°F до +122°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 50 ° C (-58 ° F до + 122 ° F) |
| Тегло | 0.34 кг (0.75 фунта) |
| Размери | 160 × 54 × 79 мм (6.3 × 2.1 × 3.1 инча) |
| Размери (без очило и капачка на обектива) | 110 × 49 × 73 мм (4.3 × 1.9 × 2.8 инча) |
AGM Щит против мъгла NVM50
ЧАСТ НО .:
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
AGM защита против надраскване NVM50
ЧАСТ НО .:
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM Sioux850 Инфрачервен осветител за дълги разстояния с монтаж, прехвърляща част от ластовидна опашка към тъкач, акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
AGM Афокален Увеличител , 3X
ЧАСТ НО .:
AGM Афокален Увеличител , 5X
ЧАСТ НО .:
Goggle AGM Cap W
ЧАСТ НО .: