- AGM Protector представлява най -технологично модерната продуктова линия за термообработка, която съществува на пазара. Самолетната алуминиева и магнезиева сплав, заедно с висококачествената оптика правят устройството лек, но в същото време здрав и издръжлив. Тази неохладена, дълго вълнова инфрачервена, увеличена термовизионна камера от AGM Global Vision е предназначена за изпълнение както на дневни, така и на нощни мисии, независимо от околната среда и метеорологичните фактори. Термоизолационният монокуляр Protector може лесно да бъде свързан към удължена батерия (5V), увеличавайки времето за работа. Разнообразие от обективи (25 мм, 50 мм, 75 мм) позволяват на оператора да използва устройството както като компактен, с джобен размер термообразуващ монокуляр, така и като инструмент за наблюдение на далечни разстояния. Предлага се и опционален Wi-Fi модул за поточно предаване и запис на видео на живо.
| Тип детектор | 17μm Неохладен микроболометър |
| Резолюция | 384x288 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Система за обектива | 75 мм; F / 1.0 |
| Увеличение | 3.75 × |
| Зрително поле (H × V) | 5.0 ° x 3.7 ° |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 × |
| Диапазон на регулиране на диоптъра | -5 до +5 dpt |
| Диапазон на фокусиране | 10 м до безкрайност |
| Дисплей | HD 1024x768 |
| Формат на видео / снимки | AVI / JPG |
| Палитри за изобразяване на температура | Black Hot, White Hot и други |
| Интерфейс | Универсален конектор S620 (Вход за захранване, аналогов видео вход / изход, Приставка за Wi-Fi, HD записващо устройство, разширен пакет батерии); Micro-USB (захранваща банка 5V) |
| Тип на батерията | две CR123A 3V литиеви батерии |
| Живот на батерията (работещ) | До 5 часа |
| Външно захранване | Банка за захранване (5V USB), удължен пакет батерии (допълнително време за работа до 8 часа) или 6V / 600 mA захранване |
| Диапазон на работната температура | -40°от C до +70°C (-40°F до +158°F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Тегло | 0.69 кг (1.5 фунта) |
| Размери | 250 x 93 x 93 мм (9.8 x 3.7 x 3.7 ин) |
AGM статив с ръкохватка за термовизия
ЧАСТ НО .:
AGM Слънчева захранваща банка 30000 Mah
ЧАСТ НО .:
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM Wi-Fi модул
ЧАСТ НО .:
AGM HD рекордер
ЧАСТ НО .: