|
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ „Ниво 1“ „Фотонис“ AutogatedРъководство Gain контрол ECHO IIT |
| Козметично ниво на ЕОП | NL1 най-доброто качество |
| Резолюция | 57-74 lp/mm |
| FOM | 1600-2000 |
| SNR | 23-28 |
| Видими петна | Ясно полезрение |
| NL1 | ръчно избрано tubes, включваше усъвършенствано ясно изображение. Качеството на изображението е приблизително Gen ниво 3. |
| Увеличение | 1x (3x и 5x по избор) |
| Система за обектива | 19 мм; F / 1.26 |
| FOV | 51° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 dpt |
| Индикатори |
LED индикатори в FOV: Слаба батерия; ИЧ включен; Прекомерни условия на светлина |
| наръчник Gain контрол | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията |
Една алкална батерия AA или CR123A Литий |
| Живот на батерията (работещ) | До 50 часа при 20 ° C |
| Диапазон на работната температура | -51° от C до +49°C (от -60°F до 120°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | -51° от C до +85°C (от -60°F до 185°F) |
| Тегло | 0.24 кг (8.4 унции) |
| Размери | 102 × 63 × 69 мм (4.0 × 2.5 × 2.7 инча) |
Hard Case
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM 51 degree FOV Lens Kit
ЧАСТ БР .: 610150K1
AGM 51 степен FOV Комплектът лещи позволява на потребителя да надстрои стандартните 40 градуса FOV оптика на техните УНВ. Такова драстично увеличение от 40 на 51 градуса ще позволи на потребителя да покрива по-големи площи с минимално движение на УНВ и ще улесни намирането и задържането на обекта. FOV.
AGM Sioux850 Long Range Infrared Illuminator with Mount, Dovetail to Weaver Transfer Piece, Rechargeable Battery, and Charger
part# .: 501SIOUX850IR1
AGM Инфрачервените осветители с изключително дълъг обхват осигуряват по-големи възможности за гледане с интензивно изображение за операции при слаба или никаква околна светлина. Инфрачервените осветители се използват в райони, където нивото на естествена светлина не е достатъчно. IR осветител осигурява близка инфрачервена светлина, която, макар и невидима с невъоръжено око, може значително да подобри работата на устройствата за нощно виждане. Осветителят разполага с настройки за отклонение в зрителното поле и изходна мощност. AGM IR осветители с дълъг обсег значително разширяват възможностите на оръжейните прицели и устройства за наблюдение на Night Vision.
AGM Afocal Magnifier Lens Assembly, 3X
part# .: 61023XA1
Високопроизводителните лещи Afocal бързо превръщат монокуларите или очилата за нощно виждане в устройства за нощно виждане с дълъг обсег. The AGM афокалните лещи включват много бърза оптика и перфектно зрително поле. Идеален за наблюдение на дълги разстояния. Афокална леща от AGM е лесен и бърз за инсталиране пред съществуващата предна леща на устройството за нощно виждане за незабавно подобряване на зрението. За да монтирате афокалната леща към устройството, я завийте в резбата на стандартния 1X обектив.
AGM Afocal Magnifier Lens Assembly, 5X
part# .: 61025XA1
Високопроизводителните лещи Afocal бързо превръщат монокуларите или очилата за нощно виждане в устройства за нощно виждане с дълъг обсег. The AGM афокалните лещи включват много бърза оптика и перфектно зрително поле. Идеален за наблюдение на дълги разстояния. Афокална леща от AGM е лесен и бърз за инсталиране пред съществуващата предна леща на устройството за нощно виждане за незабавно подобряване на зрението. За да монтирате афокалната леща към устройството, я завийте в резбата на стандартния 1X обектив.