|
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ „Ниво 1“ Международно |
| Козметично ниво на ЕОП | NL1 най-доброто качество |
| Резолюция | 51-64 lp/mm |
| Видими петна | Ясно полезрение |
| NL1 | ръчно избрано tubes, включваше усъвършенствано ясно изображение. Качеството на изображението е приблизително Gen ниво 3. |
| Увеличение | 1x (3x и 5x по избор) |
| Система за обектива | 19 мм; F / 1.26 |
| FOV | 51° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 dpt |
| Индикатори | LED индикатори в FOV: Слаба батерия; Включен инфрачервен лъч; Прекомерна осветеност |
| наръчник Gain контрол | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Една алкална батерия AA или CR123A Литий |
| Живот на батерията (работещ) | До 50 часа при 20 ° C |
| Диапазон на работната температура | -51° от C до +49°C (от -60°F до 120°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | -51° от C до +85°C (от -60°F до 185°F) |
| Тегло | 0.24 кг (8.4 унции) |
| Размери | 102 × 63 × 69 мм (4.0 × 2.5 × 2.7 инча) |
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM 51 степен FOV Комплект лещи
ЧАСТ НО .:
AGM Sioux850 Инфрачервен осветител за дълги разстояния с монтаж, прехвърляща част от ластовидна опашка към тъкач, акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
AGM Афокален Увеличител , 3X
ЧАСТ НО .:
AGM Афокален Увеличител , 5X
ЧАСТ НО .: