|
| Електро-оптичен преобразувател(ЕОП) | Gen 2+ "Level 2" International |
| Козметично ниво на ЕОП | NL2 второ най-добро качество |
| Резолюция | 45-57 lp / mm |
| Видими петна | много ограничен |
| NL2 | разполага с минимални козметични несъвършенства, които позволяват близо до краищата и няма да влошат гледането. |
| Увеличение | 1x (3x и 5x по избор) |
| Система за обектива | 19 мм; F / 1.26 |
| Полезрение | 51 ° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 dpt |
| Индикатори | LED индикатори във FOV: Слаба батерия; Желязо; Прекомерна светлина |
| Ръчен контрол на усилването | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Един AA алкален или CR123A литий |
| Живот на батерията (работещ) | До 50 часа при 20 ° C |
| Диапазон на работната температура | -51 ° C до + 49 ° C (-60 ° F до 120 ° F) |
| Температурен диапазон на съхранение | -51 ° C до + 85 ° C (-60 ° F до 185 ° F) |
| Тегло | 0.24 кг (8.4 унции) |
| Размери | 102 × 63 × 69 мм (4.0 × 2.5 × 2.7 инча) |
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM Комплект FOV обектив 51 градуса
ЧАСТ НО .:
AGM Sioux850 Инфрачервен осветител за дълги разстояния с монтаж, прехвърляща част от ластовидна опашка към тъкач, акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
AGM Афокален Увеличител , 3X
ЧАСТ НО .:
AGM Афокален Увеличител , 5X
ЧАСТ НО .: