- AGM PVS-14 Нощновизорният монокуляр е здрав, лек, многофункционален уред за нощно виждане, регулиран от AGM професионалисти за пазара на потребителска електроника и ежедневна употреба за вашите най-смели планове на открито. Този монокъл се използва в световен мащаб в някои от най-предизвикателните среди. Водещи спелеолози ги използват като надежден инструмент за своите подземни пътувания. Ентусиастите на природата се забавляват с тях в най-трудните условия на джунгла в търсенето на редки видове. The AGM PVS-14 може да се използва като преносимо устройство или да се монтира на включения в комплекта оглавник, с други думи, поставянето на палатката или събирането на дърва за огъня, нощният риболов или просто любуването на звездите става все по-удобно, отколкото беше преди. PVSМонокълът -14 е пълнофункционално устройство. Тежи по-малко от 350 грама. Устройството включва ръчно управление на усилването, функция за автоматично изключване при ярка светлина и вграден инфрачервен (IR) осветител. Функцията за изключване при ярка светлина гарантира, че вътрешната електроника е защитена. AGMЕ PVS-14 включва набор от допълнителни аксесоари, които да подкрепят най-смелите ви планове и авантюристичния ви начин на мислене
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ „Бял фосфор ниво 1“ |
| Резолюция | 60-64 lp/mm |
| FOM | 1400 |
| Увеличение | 1x (3x и 5x по избор) |
| Система за обектива | 27 мм; F/1.2 |
| FOV | 40° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 dpt |
| Светодиодни индикатори |
Слаба батерия; ИЧ включен; Прекомерни условия на светлина |
| наръчник Gain контрол | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Една алкална батерия AA 1.5V |
| Живот на батерията (работещ) | До 40 часа при 20 ° C |
| Диапазон на работната температура | -51° от C до +49°C (от -60°F до 120°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | -51° от C до +85°C (от -60°F до 185°F) |
| Тегло | 0.35 кг (12.4 унции) |
| Размери | 112 × 61 × 61 мм (4.4 × 2.4 × 2.4 инча) |
AGM 51 degree FOV Lens Kit
ЧАСТ БР .: 610150K1
AGM 51 степен FOV Комплектът лещи позволява на потребителя да надстрои стандартните 40 градуса FOV оптика на техните УНВ. Такова драстично увеличение от 40 на 51 градуса ще позволи на потребителя да покрива по-големи площи с минимално движение на УНВ и ще улесни намирането и задържането на обекта. FOV.
AGM Sioux940 Long-Range Infrared Illuminator comes included with Rechargeable Battery and Charger
part# .: 501SIOUX940IR1
AGM Инфрачервените осветители с изключително дълъг обхват осигуряват по-големи възможности за гледане с интензивно изображение за операции при слаба или никаква околна светлина. Инфрачервените осветители се използват в райони, където нивото на естествена светлина не е достатъчно. IR осветител осигурява близка инфрачервена светлина, която, макар и невидима с невъоръжено око, може значително да подобри работата на устройствата за нощно виждане. Осветителят разполага с настройки за отклонение в зрителното поле и изходна мощност. AGM IR осветители с дълъг обсег значително разширяват възможностите на оръжейните прицели и устройства за наблюдение на Night Vision.
AGM PVS14 Binocular Bridge
ЧАСТ НОМЕР: 6104XP4B1
- AGM PVS-14 Бинокулярният мост е предназначен за монтиране на два PVS-14 монокуляра, което прави възможно получаването на бинокъл за нощно виждане (наричан по-долу очила). Конструкцията на мостовото крепление осигурява регулиране на междузеничното разстояние, отстраняване на всеки монокуляр от зрителното поле и неговото изключване. AGM необходима е надстроена стойка за каска Dovetail Rhino (Част # 6103DHMS1), за да се активира системата за автоматично изключване/включване
виж повече
AGM Soft Headgear with plate for Shroud mounting
ЧАСТ НОМЕР: 6135SHS1
Съвместим с: PVS14 (51, E, L, Стандарт - серия), PVS7, Wolf7 Pro, NVG/UNVG, Wolf-14
виж повече
AGM PVS14 J-Arm Dovetail Adapter
ЧАСТ НОМЕР: 6103XDJ41
AGM J-образен адаптер за лястовича опашка с NVG Интерфейсен гнездо и функция за автоматично включване и изключване (в комбинация с AGM подобрена стойка за каска Dovetail (част # AGM 6103DHMS1) позволява 130 градуса движение, като същевременно се съобразява с доминацията на дясното или лявото око. Този адаптер е съвместим само с PVS-14 серия монокуляри за нощно виждане и използва интерфейс тип „лястовича опашка“.
виж повече
Weaver adapter for Infrared illuminator
ЧАСТ БР .: 6107WAP1
Моля, обърнете внимание, че цената за доставка в рамките на Европейския съюз може да достигне 15–30 евро, в зависимост от вашата държава.
Hard Case
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM Sioux850 Long Range Infrared Illuminator with Mount, Dovetail to Weaver Transfer Piece, Rechargeable Battery, and Charger
part# .: 501SIOUX850IR1
AGM Инфрачервените осветители с изключително дълъг обхват осигуряват по-големи възможности за гледане с интензивно изображение за операции при слаба или никаква околна светлина. Инфрачервените осветители се използват в райони, където нивото на естествена светлина не е достатъчно. IR осветител осигурява близка инфрачервена светлина, която, макар и невидима с невъоръжено око, може значително да подобри работата на устройствата за нощно виждане. Осветителят разполага с настройки за отклонение в зрителното поле и изходна мощност. AGM IR осветители с дълъг обсег значително разширяват възможностите на оръжейните прицели и устройства за наблюдение на Night Vision.
AGM Afocal Magnifier Lens Assembly, 3X
part# .: 61023XA1
Високопроизводителните лещи Afocal бързо превръщат монокуларите или очилата за нощно виждане в устройства за нощно виждане с дълъг обсег. The AGM афокалните лещи включват много бърза оптика и перфектно зрително поле. Идеален за наблюдение на дълги разстояния. Афокална леща от AGM е лесен и бърз за инсталиране пред съществуващата предна леща на устройството за нощно виждане за незабавно подобряване на зрението. За да монтирате афокалната леща към устройството, я завийте в резбата на стандартния 1X обектив.
AGM Afocal Magnifier Lens Assembly, 5X
part# .: 61025XA1
Високопроизводителните лещи Afocal бързо превръщат монокуларите или очилата за нощно виждане в устройства за нощно виждане с дълъг обсег. The AGM афокалните лещи включват много бърза оптика и перфектно зрително поле. Идеален за наблюдение на дълги разстояния. Афокална леща от AGM е лесен и бърз за инсталиране пред съществуващата предна леща на устройството за нощно виждане за незабавно подобряване на зрението. За да монтирате афокалната леща към устройството, я завийте в резбата на стандартния 1X обектив.