AGM Secutor Pro TS50-384 и Secutor Pro TS50-640 са компактни термовизионни прицели, разработени за 24-часова работа при всякакви метеорологични и екологични условия. Два варианта на обектива позволяват на клиента да избере перфектното устройство за своите нужди, като 35-милиметровият обектив е предназначен за стрелба на средни разстояния, докато моделът с 50-милиметров обектив е чудесен за мисии на дълги разстояния. Термоприцелът има високочувствителен термодетектор 384x288 или 640×512 и OLED монитор 1024×768, който осигурява ясно изображение при тежки условия на околната среда като тъмнина, мъгла, дим, прах, дъжд, сняг, дърво, камуфлаж и др. Прицелът се използва главно за сценарии като патрулиране, лов и др. Захранва се с две CR123 батерии. AGM Secutor Pro осигурява до 4.5 часа непрекъсната работа. Външна 5V батерия може лесно да се свърже чрез USB конектор за значително увеличаване на времето за работа. Наличен е и вграден Wi-Fi модул за стрийминг на видео на живо и запис на видео/изображения чрез приложение.
| Резолюция | 640 × 512 |
| Детектор | 12μm, без охлаждане, 50 Hz |
| Система за обектива | 50 мм; F / 1.0 |
| Увеличение | 2.5 × - 20 × |
| Зрително Поле | 8.8 ° × 7.0 ° |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Дисплей | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768, 50 Hz |
| географска мрежа | 5 вида, 4 цвята, включване / изключване |
| Регулиране на прицела | Дигитално контролирано |
| Увеличение на долната ос | 0.15 мили / 0.52 MOA |
| Измерване на разстояние | Да (Стадиаметричен далекомер) |
| Палитри | Черно горещо, горещо бяло, горещо червено, Fusion |
| Режим | Джунгла, разпознаване |
| Режим Картина в картина (PIP) | Да (2 × увеличение) |
| Hotspot | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Видеозапис | Да |
| Снимка на снимката | Да |
| CVBS изход | Да (чрез USB) |
| Корекция на дефектни пиксели (DPC) | Да |
| Корекция | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Съхранение | Вградена EMMC (16 GB) |
| Тип на батерията |
Две CR123 (3V) литиеви или две RCR123 (до 4.2V) Презареждащи се батерии |
| Живот на батерията (работещ, 20 ° C) | До 4.5 часа |
| Външно захранване | 5 VDC/2 A, USB Type-C интерфейс |
| Диапазон на работната температура | От -20 ° C до + 55 ° C (-4 ° F до + 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Височина на теста за падане | 1.5m (футове 4.9) |
| Тегло (без батерия) | 0,76 кг (1.67 фунта) |
| Размери | 205 × 82 × 85 мм (8.1 × 3.2 × 3.3 инча) |