- AGM SECUTOR е компактният термообработващ обхват, разработен за 24 часа работа при всякакви метеорологични условия и условия на околната среда. Прицелът е изработен от висококачествени строителни материали, които са леки, устойчиви на атмосферни влияния и здрави. Три модификации на обективите позволяват избор на перфектна единица за вашите нужди, където 25 мм обектив е предназначен за снимане на къси разстояния, 50 мм модел обектив ще бъде чудесен за мисии със среден обхват, докато 75 мм обектив ще се превърне в перфектно решение за прицелване на дълги разстояния. Захранва се с две батерии CR123 SECUTOR осигурява до 5 часа непрекъсната работа, а допълнителната външна (5V) батерия с голям капацитет може да увеличи общото време на работа до 44 часа. По желание възможностите на устройството могат да бъдат разширени с Wi-Fi модул, външен видеорекордер или монитор.
| Тип детектор | 17μm Неохладен микроболометър, базиран на френски ULIS / Lynred сензор |
| Резолюция | 384x288 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Разпознаване | 400yd |
| Откриване(засичане) | 800yd |
| Система за обектива | 50 мм; F / 1.0 |
| Увеличение | 2.4 × |
| Зрително поле (H × V) | 7.5 ° x 5.6 ° |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, PIP |
| Диапазон на регулиране на диоптъра | -5 до +5 dpt |
| Диапазон на фокусиране | 10 м до безкрайност |
| Отдалечние на изходящата зеница | 40 мм |
| Дисплей | HD 1024x768 |
| Формат на видео / снимки | AVI / JPG |
| Палитри за изобразяване на температура | Black Hot, White Hot и други |
| Интерфейс | Конектор S620 (захранване, аналогов видео вход/изход, цифров видеорекордер); Micro-USB (външна батерия) |
| Тип на батерията | Две литиеви батерии CR123A 3V |
| Живот на батерията (работещ) | До 5 часа |
| Захранване | 5V USB / 3.6 ~ 7.2V |
| Диапазон на работната температура | От -40 ° C до + 70 ° C (-40 ° F до + 158 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Тегло | 0.7 кг (1.54 фунта) |
| Размери | 250 x 70 x 85 мм (9.8 x 2.8 x 3.3 ин) |
| Размери (без окуляр) | 170 x 70 x 82 мм (6.7 x 2.8 x 3.2 ин) |
| Пакетът включва | Термовизионен прицел, кърпичка за лещи, калъф, ръководство за употреба |
Куфар за транспортиране
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM Слънчева захранваща банка 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност.
виж повече
AGM Wi-Fi модул
part# .: 6305WIF1
Външен WiFi модул за AGM Системите за термично изображение ще ви помогнат да свържете вашето устройство и да предадете цялото изображение, заснето от вашето устройство за термично виждане, към вашия смартфон или таблет. След няколко прости стъпки вашето мобилно устройство може да се превърне във визьор. Снимките и видеоклиповете, записани от системата за термално виждане, ще бъдат инициализирани чрез смартфон и дори няма да ви разсейват от сесията за наблюдение.
AGM HD рекордер
part# .: 6305HDR1
Външен рекордер за AGM Системите за термично изображение са високотехнологично, компактно и издръжливо устройство, което ще ви позволи да записвате всичко, което харесвате, в рамките на до 4 часа работно време. Висококачественото видео с резолюция 640x480 би се превърнало в приятна възможност да прегледате най-добрите моменти от вашите сесии за наблюдение.