- AGM SECUTOR е компактният термовизионен прицел, разработен за 24-часова работа при всякакви метеорологични условия и условия на околната среда. Три модификации на обективи с диафрагма F1,0 позволяват избор на перфектния уред за вашите нужди, където 25 мм обектив е предназначен за стрелба на близки разстояния, 50 мм моделът с обектив ще бъде чудесен за мисии на средни разстояния, докато 75 мм обектив ще се превърне в перфектно решение за прицелване на дълги разстояния. Прицелът е изработен от висококачествени материали, които са леки, устойчиви на атмосферни влияния и здрави. Захранва се с две батерии CR123. SECUTOR Осигурява до 5 часа непрекъсната работа, а опционалният външен (5V) батериен пакет с висок капацитет е способен да увеличи общото време на работа до 44 часа. По желание възможностите на устройството могат да бъдат разширени с Wi-Fi модул, външен видеорекордер или разширен батериен пакет.
| Тип детектор | 17μm Неохладен микроболометър, базиран на френски ULIS / Lynred сензор |
| Резолюция | 384x288 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Разпознаване | 600yd |
| Откриване(засичане) | 1200yd |
| Система за обектива | 75 мм; F / 1.0 |
| Увеличение | 3.6 × |
| Зрително поле (H × V) | 5.0 ° x 3.7 ° |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, PIP |
| Диапазон на регулиране на диоптъра | -5 до +5 dpt |
| Диапазон на фокусиране | 10 м до безкрайност |
| Отдалечние на изходящата зеница | 40 мм |
| Дисплей | HD 1024x768 |
| Формат на видео / снимки | AVI / JPG |
| Палитри за изобразяване на температура | Black Hot, White Hot и други |
| Интерфейс | Конектор S620 (захранване, аналогов видео вход/изход, цифров видеорекордер); Micro-USB (външна батерия) |
| Тип на батерията | две CR123A 3V литиеви батерии |
| Живот на батерията (работещ) | До 5 часа |
| Захранване | 5V USB / 3.6 ~ 7.2V |
| Диапазон на работната температура | -40°от C до +70°C (-40°F до +158°F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Тегло | 0.76 кг (1.67 фунта) |
| Размери | 270 x 93 x 102 мм (10.6 x 37 x 4.0 ин) |
| Размери (без окуляр) | 192 x 89 x 100 мм (7.6 x 3.5 x 3.9 ин) |
Hard Case
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Моля, обърнете внимание, че цената за доставка в рамките на Европейския съюз може да достигне 15–30 евро, в зависимост от вашата държава.
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност. виж повече
AGM Wi-Fi Attachment
part# .: 6305WIF1
Външен WiFi модул за AGM Системите за термично изображение ще ви помогнат да свържете вашето устройство и да предадете цялото изображение, заснето от вашето устройство за термично виждане, към вашия смартфон или таблет. След няколко прости стъпки вашето мобилно устройство може да се превърне във визьор. Снимките и видеоклиповете, записани от системата за термално виждане, ще бъдат инициализирани чрез смартфон и дори няма да ви разсейват от сесията за наблюдение.
AGM HD Recorder
part# .: 6305HDR1
Външен рекордер за AGM Системите за термично изображение са високотехнологично, компактно и издръжливо устройство, което ще ви позволи да записвате всичко, което харесвате, в рамките на до 4 часа работно време. Висококачественото видео с резолюция 640x480 би се превърнало в приятна възможност да прегледате най-добрите моменти от вашите сесии за наблюдение.