1 бр. на склад, използван 3-4 пъти, като НОВ, преминал QC контрол
- AGM Термичните монокъли Taipan са станали синоним на две думи: надеждност и простота. Taipan TM10-256 и Taipan TM15-256 са страхотните термични монокъли от среден клас за всеки, който иска да изпита възможностите на термичното изображение. Оборудван с много усъвършенстван термичен сензор с разделителна способност 12 микрона 256x192 и 720x540 LCOS дисплей, той е страхотен инструмент за ловци, къмпингуващи и общи ентусиасти на открито, които искат или трябва да открият присъствието на други животни или хора в пълна тъмнина. Гамата от приложения включва проследяване на кръвта за ловци, което помага при извличането на дивеча, повишава безопасността и осведомеността за туристите и къмпингите и общото любопитство през нощта. Taipan все още се предлага оборудван с много от най-популярните софтуерни функции, които опитните термални потребители желаят: до 8 часа живот на батерията от вътрешна акумулаторна батерия, Wi-Fi гореща точка, AGM Съвместимост на приложението Connect за експортиране и споделяне на изображения и видеоклипове, 8X цифрово увеличение и 8 GB вътрешна памет без нужда от карта с памет.
| Тип детектор |
12μm ванадиев оксид неохладен Фокална равнинна решетка |
| Резолюция | 256 × 192 |
| Честота на опресняване | 25 Hz |
| Response Waveband | 8μm до 14μm |
| NETD разширение | По-малко от 35 mk (при 25 ° C), F # = 1.0 |
| Обхват на откриване (6' обект) | 710 m/yd |
| Система за обектива | 15 mm; F1.0 |
| Зрително Поле | 11.69 ° × 8.78 ° (H × V) |
| Увеличение | 1.5 × - 12 × |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Монитор | 720 × 540, 0.2 инча, LCOS |
| FFC (корекция на плоско поле) | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Палитри | Черно горещо, горещо бяло, горещо червено, Fusion |
| Проследяване на най-висока температура | Да |
| Wi-Fi Hotspot | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Съхранение | Вграден модул памет (8 GB) |
| Видеозапис | Запис на видео на борда |
| Image Capture | Да |
| CVBS изход | Да (чрез USB) |
| Многоезично меню | Да |
| Тип на батерията | Вградена презареждаща се литиева батерия |
| Време за работа на батерията |
До 8 часа непрекъснато бягане (с изключена функция за Wi-Fi точка за достъп) |
| Показване на капацитета на батерията | Да |
| Захранване | 5 VDC / 2 A, 1.5 W |
| Interface | USB Type-C |
| Работна температура | От -20 ° C до 55 ° C (-4 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Височина на теста за падане | 1.5 м (4.9 фута) |
| Размери | 158 × 61 × 57 мм (6.23 × 2.4 × 2.2 инча) |
| Тегло | 0.28 кг (0.62 фунта) |