AGM Victrix е компактна система за закачане , която позволява бързо превръщане на дневната оптика в устройство за термо виждане без специални инструменти или аксесоари. Victrix може лесно да бъде прикрепен към обхвати с увеличение до 8x за среден обхват.
Victrix може да се свърже и с допълнителен видеорегистратор за заснемане на видео в реално време или с външен Wi-Fi модул, за да се свърже със смартфони. Захранван с две батерии CR123, уредът осигурява до 5 часа непрекъсната работа. Допълнителна външна батерия с голям капацитет може да увеличи общото време на работа до 44 часа.
| Тип детектор | 17μm Неохладен микроболометър, базиран на ULIS / Lynred ASi детектор |
| Резолюция | 384x288 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Система за обектива | 38 мм; F / 1.0 |
| Оптично увеличение | 1 × |
| Зрително поле (H × V) | 9.8 ° x 7.4 ° |
| Излезте от диаметъра на ученика | 27 мм |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, PIP |
| Диапазон на фокусиране | 5 м до безкрайност |
| Дисплей | HD дисплей 1024x768 |
| Формат на видео / снимки | AVI / JPG |
| Палитри за изобразяване на температура | 11 палитри с изображения |
| Интерфейс | S620 конектор (захранване, аналогов видео вход / изход, цифров видеорекордер); Micro-USB (Power Bank 5V) |
| Тип на батерията | две CR123A 3V литиеви батерии |
| Живот на батерията (работещ) | До 5 часа |
| Захранване | 5V USB / 3.6-7.2 V |
| Диапазон на работната температура | -40°от C до +70°C (-40°F до +158°F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Тегло | 0.59 кг (1.3 фунта) |
| Размери | 181 x 84 x 64 мм (7.1 x 3.3 x 2.5 ин) |
Бързо освобождаване Стойка за преден мерник Rusan за AGM Victrix, Comanche 22/X
ЧАСТ НО .:
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM Wi-Fi модул
ЧАСТ НО .:
AGM HD рекордер
ЧАСТ НО .:
AGM Адаптер за преден захват # 1
ЧАСТ НО .:
AGM Адаптер за преден захват # 2
ЧАСТ НО .:
AGM Адаптер за преден захват # 3
ЧАСТ НО .:
AGM Адаптер за преден захват # 4
ЧАСТ НО .:
AGM Адаптер за преден захват # 5
ЧАСТ НО .: