ЧИСТО НОВ
- AGM Victrix е компактна система за термообработка, която позволява бързо преобразуване на дневната оптика в термично изобразяващо устройство без специални умения. Victrix може лесно да бъде прикрепен към 8 -кратни увеличения за среден обхват. Захранван с две батерии CR123, устройството осигурява до 5 часа непрекъсната работа. Допълнителна външна батерия (5V) с голям капацитет може да увеличи общото време на работа до 44 часа. Victrix може да бъде свързан и с допълнителен видеорекордер за заснемане на видео в реално време или външен Wi-Fi модул за свързване със смартфони.
| Тип детектор | 17μm Неохладен микроболометър, базиран на френски детектор ULIS / Lynred ASi |
| Резолюция | 384x288 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Система за обектива | 50 мм; F / 1.0 |
| Увеличение | 1 × |
| Зрително поле (H × V) | 7.5 ° x 5.6 ° |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, PIP |
| Диапазон на фокусиране | 5 м до безкрайност |
| Дисплей | HD 1024x768 |
| Формат на видео / снимки | AVI / JPG |
| Палитри за изобразяване на температура | 11 палитри с изображения |
| Интерфейс |
S620 конектор (вход за захранване, аналогов видео вход/изход, цифров видеорекордер); Micro-USB (външен комплект батерии) |
| Тип на батерията | Две литиеви батерии CR123A 3V |
| Живот на батерията (работещ) | До 5 часа |
| Захранване | 5V USB / 3.6 ~ 7.2V |
| Диапазон на работната температура | От -40 ° C до + 70 ° C (-40 ° F до + 158 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Тегло | 0.68 кг (1.5 фунта) |
| Размери | 190 × 84 × 64 мм (7.5 × 3.3 × 2.5 инча) |
Бързо освобождаване Стойка за преден мерник Rusan за AGM Victrix, Comanche 22/X
part#.: 6606RMV1
Допълнително професионално бързо освобождаване Монтаж отпред Rusan с редуциращ пръстен за AGM Victrix, Comanche 22 (налични размери
, 34 мм, 36 мм, 38 мм, 40 мм, 41 мм
, 42 мм, 42.5 мм, 44 мм, 46 мм, 46.7 мм,
47 мм, 48 мм, 49 мм, 50 мм, 51 мм,
52 мм, 53 мм, 54 мм, 55 мм, 56 мм,
57 мм, 57.5 мм, 58 мм, 58.4 мм,
59 мм, 59.5 мм, 60 мм, 60.5 мм,
61 мм, 62 мм,
60 мм, 60.5 мм, 61 мм, 62 мм,
63 мм, 63.5 мм, 64 мм, 64.5 мм, 65 мм,
66 мм, 67 мм, 68 мм, 69 мм,
71 мм, 72 мм, 80 мм),
моля, посочете необходимия размер в коментарите на поръчката, ако имате въпроси, моля не се колебайте !
AGM Адаптер за преден захват # 1
part# .: 6606SM11
AGM Монтажът за преден оптичен обектив е допълнителен адаптер за инсталиране на устройството с щипка върху дневна оптика с диаметър на обектива 25.4-30 mm. Този адаптер работи с щипки от серията Comanche-22, Victrix TC, Anaconda TC (НЕ Е СЪВМЕСТИМ С ЩИПКИ ОТ СЕРИЯТА RATTLER). Използвайте опционалната стойка за преден оптичен обектив за прикрепване на устройство с щипка към предната леща на дневна оптика. Байонетът трябва да отговаря на диаметъра на предната леща на дневната оптика. Има допълнителни байонети за лещи с диаметър 25.4-30 mm, 38-42 mm, 46.7-50 mm, 56-58.7 mm и 62 mm. ДИАМЕТЪР НА ВЛОЖКИТЕ: 25,4 mm; 30,0 мм ПРОЗРАЧНА АПЕРТУРА НА ДНЕВЕН ОБЕКТИВ: 20 мм; 24 mm ПРИМЕР ЗА ОБХВАТИ: - Leupold 1.5-5x20 PR (25,4 mm вложка) - Leupold 1.5-5x20 MR/T M2 (30,0 mm вложка) - Zeiss 1.1-4x24T (30,0 mm вложка)
AGM Адаптер за преден захват # 2
part# .: 6606SM21
AGM Монтажът за преден оптичен обектив е допълнителен адаптер за инсталиране на устройството с щипка върху дневна оптика с диаметър на обектива 38-42 mm. Този адаптер работи с щипки от серията Comanche-22, Victrix TC, Anaconda TC (НЕ Е СЪВМЕСТИМ С ЩИПКИ ОТ СЕРИЯТА RATTLER). Използвайте опционалната стойка за преден оптичен обектив за прикрепване на устройство с щипка към предната леща на дневна оптика. Байонетът трябва да отговаря на диаметъра на предната леща на дневната оптика. Има допълнителни байонети за лещи с диаметър 25.4-30 mm, 38-42 mm, 46.7-50 mm, 56-58.7 mm и 62 mm. ДИАМЕТЪР НА ВЛОЖКИТЕ: 38,0 mm; 42,0 мм ПРОЗРАЧНА АПЕРТУРА НА ДНЕВЕН ОБЕКТИВ: 32 мм; 36 mm ПРИМЕР ЗА ОБСЕКТОРИ: - Meopta Artemis 2000 4x32 (38,0 mm вложка) - Leupold Mark 4 3-9x36 (42,0 mm вложка) - Leupold Mark 4 2.5-8x36 (42,0 mm вложка) - Kahles 4x36 (42,0 mm вложка)
AGM Адаптер за преден захват # 3
part# .: 6606SM31
AGM Монтажът за преден оптичен обектив е допълнителен адаптер за инсталиране на устройството с щипка върху дневна оптика с диаметър на обектива 46.7-50 mm. Този адаптер работи с щипки от серията Comanche-22, Victrix TC, Anaconda TC (НЕ Е СЪВМЕСТИМ С ЩИПКИ ОТ СЕРИЯТА RATTLER). Използвайте опционалната стойка за преден оптичен обектив за прикрепване на устройство с щипка към предната леща на дневна оптика. Байонетът трябва да отговаря на диаметъра на предната леща на дневната оптика. Има допълнителни байонети за лещи с диаметър 25.4-30 mm, 38-42 mm, 46.7-50 mm, 56-58.7 mm и 62 mm. ДИАМЕТЪР НА ВЛОЖКИТЕ: 46,7 mm; 48,0 mm; 48,7-49,0 mm; 49,5 mm; 50,0 мм ПРОЗРАЧНА АПЕРТУРА НА ДНЕВЕН ОБЕКТИВ: 40 мм; 42 mm ПРИМЕР ЗА ОБСЕКТОРИ: - Leupold 3.5-10x40 (46,7 mm вложка) - Leupold VX-II 3-9x40 (46,7 mm вложка) - Zeiss 1.5-6x42 (48,0 mm вложка) - Swarovski PV- N 2.5-10x42 (вложка 48,0 mm) - Meopta Artemis 3000 3-9x42 (вложка 48,7-49,0 mm) - Meopta Artemis 3000 4-12x40 (вложка 49,5 mm) - Schmidt & Bender 10x42 (50,0 ,XNUMX mm вложка)
AGM Адаптер за преден захват # 4
part# .: 6606SM41
AGM Монтажът за преден оптичен обектив е допълнителен адаптер за инсталиране на устройството с щипка върху дневна оптика с диаметър на обектива 56-58.7 mm. Този адаптер работи с щипки от серията Comanche-22, Victrix TC, Anaconda TC (НЕ Е СЪВМЕСТИМ С ЩИПКИ ОТ СЕРИЯТА RATTLER). Използвайте опционалната стойка за преден оптичен обектив за прикрепване на устройство с щипка към предната леща на дневна оптика. Байонетът трябва да отговаря на диаметъра на предната леща на дневната оптика. Има допълнителни байонети за лещи с диаметър 25.4-30 mm, 38-42 mm, 46.7-50 mm, 56-58.7 mm и 62 mm. ДИАМЕТЪР НА ВЛОЖКИТЕ: 56,0 mm; 57,0 m; 58,7 mm ПРОЗРАЧНА АПЕРТУРА НА ДНЕВЕН ОБЕКТИВ: 50 mm ПРИМЕР ЗА ОБЕКТИВИ: - Zeiss 2.5 10x50 (56,0 mm вложка) - Schmidt & Bender 3-12x50 (57,0 mm вложка) - Leupold 4.4-14x50 (58,7 ,3.5 mm вложка) - Leupold VX-III 10-50x58,7 (XNUMX mm вложка)
AGM Адаптер за преден захват # 5
part# .: 6606SM51
AGM Монтажът за преден оптичен обектив е допълнителен адаптер за инсталиране на устройството с щипка върху дневна оптика с диаметър на обектива 62 mm. Този адаптер работи с щипки от серията Comanche-22, Victrix TC, Anaconda TC (НЕ Е СЪВМЕСТИМ С ЩИПКИ ОТ СЕРИЯТА RATTLER). Използвайте опционалната стойка за преден оптичен обектив за прикрепване на устройство с щипка към предната леща на дневна оптика. Байонетът трябва да отговаря на диаметъра на предната леща на дневната оптика. Има допълнителни байонети за лещи с диаметър 25.4-30 mm, 38-42 mm, 46.7-50 mm, 56-58.7 mm и 62 mm. ДИАМЕТЪР НА ВЛОЖКИТЕ: 25,4 mm; 30,0 мм ПРОЗРАЧНА АПЕРТУРА НА ДНЕВЕН ОБЕКТИВ: 20 мм; 24 mm ПРИМЕР ЗА ОБСЕКТОРИ: - Leupold 1.5-5x20 PR (62,0 mm вложка) - Leupold 1.5-5x20 MR/T M2 (62,0 mm вложка) - Zeiss 1.1-4x24T (62,0 mm вложка)
Куфар за транспортиране
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM Wi-Fi модул
part# .: 6305WIF1
Външен WiFi модул за AGM Системите за термично изображение ще ви помогнат да свържете вашето устройство и да предадете цялото изображение, заснето от вашето устройство за термично виждане, към вашия смартфон или таблет. След няколко прости стъпки вашето мобилно устройство може да се превърне във визьор. Снимките и видеоклиповете, записани от системата за термално виждане, ще бъдат инициализирани чрез смартфон и дори няма да ви разсейват от сесията за наблюдение.
AGM HD рекордер
part# .: 6305HDR1
Външен рекордер за AGM Системите за термично изображение са високотехнологично, компактно и издръжливо устройство, което ще ви позволи да записвате всичко, което харесвате, в рамките на до 4 часа работно време. Висококачественото видео с резолюция 640x480 би се превърнало в приятна възможност да прегледате най-добрите моменти от вашите сесии за наблюдение.