- AGM Wolf-7 е биокулярна система за очила за нощно виждане, изградена около тръби за усилване на изображението Gen 2 от търговски клас с изключително съотношение цена/производителност. Те са изключителен избор за потребителска електроника за използване със свободни ръце по време на преходи или прибиране на дивеч след лов. Създаден с висококачествена оптика и проста, надеждна електроника, Wolf-7 осигурява ярки и ясни изображения за нощно виждане, дори при най-тежките условия. Никога досега не е било толкова лесно и радостно да се насочите към любимото си място за риболов на вашата лодка, където да нарязвате тези солени вълни! Това устройство включва вграден източник на инфрачервена светлина за четене на карти или основно осветление с малък обсег в пълна тъмнина, което ще бъде високо оценено от изследователи на пещери и туристи в джунглата. The AGM Wolf-7 се предлага с разнообразие от аксесоари като лещи с увеличение 3X и 5X за гледане на средни и далечни разстояния, стойки за глава за работа без ръце и допълнителни, мощни IR осветители за използване на дълги разстояния в трудни условия. светлинни условия. . Наличието на допълнителен обектив 3X и 5X ви позволява да изградите своя собствена биокулярна система за нощно виждане за нощен лов точно както искате.
Водоустойчив, здрав, лек и компактен, Wolf-7 е перфектното устройство за свободни ръце за различни трудни операции.
|
| Електро-оптичен преобразувател(ЕОП) | Gen 2+ "White Phosphor Level 2" International |
| Козметично ниво на ЕОП | NW2 второ най-добро качество |
| Резолюция | 45-57 lp / mm |
| Видими петна | много ограничен |
| NW2 | разполага с минимални козметични несъвършенства, които позволяват близо до краищата и няма да влошат гледането. |
| Увеличение | 1x |
| Система за обектива | 24 мм, F / 1.2 |
| Полезрение | 40 ° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +5 dpt |
| Светодиодни индикатори | Изтощена батерия; Желязо; Прекомерна светлина |
| Автоматичен контрол на яркостта | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Непромокаемост | Да |
| Тип на батерията | Един CR123A (3V) или AA (1.5 V) |
| Живот на батерията (работещ) | До 60 часа при 20 ° C |
| Диапазон на работната температура | От -40 ° C до + 50 ° C (-40 ° F до + 122 ° F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Тегло | 0.45 кг (0.9 фунта) |
| Размери | 188 × 122 × 70 мм (7.4 × 4.8 × 2.8 инча) |
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
AGM Demist Shield W7 (комплект от 2 бр.)
ЧАСТ НО .:
AGM защита против надраскване W14 / 7
ЧАСТ НО .:
AGM Афокален Увеличител , 5X
ЧАСТ НО .:
AGM Афокален Увеличител , 3X
ЧАСТ НО .:
AGM Sioux850 Инфрачервен осветител за дълги разстояния с монтаж, прехвърляща част от ластовидна опашка към тъкач, акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .: