- Върколак 4 е здрав и усъвършенстван прицел за нощно виждане, който предлага отлично представяне на конкурентна цена. С висококачествена тръба за усилване на изображението Gen 2+, регулируема осветена мрежа, лесна за използване вътрешна настройка на ветрилото и котата и прости контроли, Wolverine 4 ви позволява да виждате отвъд очакваното при нощни условия.
Ръчният прецизен фокус на горното колело осигурява подобрена точност и ергономичност. Водоустойчив, лек и здрав, Wolverine 4 е идеалният прицел за нощно виждане за отдадени ловци и тактически стрелци. Този прицелен оптичен прицел е произведен с помощта на специално покрита самолетна сплав. Оборудван е с двойно лостче за бързо освобождаване, което позволява високо точно позициониране на релсата, за да се максимизира комфорта на потребителя.
|
| Електро-оптичен преобразувател(ЕОП) | Поколение 2+ „Ниво 3“ |
| Козметично ниво на ЕОП | Бюджет на NL3 |
| Резолюция | 45-51 lp / mm |
| Видими петна | няколко малки |
| NL3i | е бюджетна опция, допуска някои незначителни недостатъци в зрителното поле и по-ниска разделителна способност, но това не влияе върху производителността. |
| Увеличение | 4x |
| Система за обектива | 108 мм; F / 1.54 |
| Полезрение | 9 ° |
| Обхват на фокуса | 10 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +5 dpt |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Тип / цвят на решетката | Mil-Dot / Светещ червен център |
| Увеличаване на корекцията на прозорците | 1 / 4 MOA |
| Диапазон на настройка на Boresight | ± 60 MOA |
| Инфрачервен осветител | Разглобяем, далекобой |
| Тип на батерията | Единична CR123A 3V литиева батерия |
| Живот на батерията (работещ) | До 50 часа при 20 ° C |
| Диапазон на работната температура | От -40 ° C до + 50 ° C (-40 ° F до + 122 ° F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Оценка на околната среда | Устойчив на вода и мъгла |
| Тегло | 1.2 кг (2.6 фунта) |
| Размери | 308 x 94 x 97 мм (12.1 x 3.7 x 3.8 ин) |
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .: