- Wolverine Pro 4 е мерник за нощно виждане. С изключение на оптичните елементи, всички външни повърхности използват неотразяващо матово черно покритие. Управлението и настройките са лесни за работа и включват превключвател за включване/изключване, яркост на скалата, фокус на окуляра, фокус на разстояние (дистанция), както и настройки за вятър и височина. Wolverine Pro 4 използва високоякостен алуминиев дизайн, за да обслужва суровите ежедневни изисквания и постоянно променящите се среди.
|
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ „Бял фосфор ниво 1“ Международен |
| Козметично ниво на ЕОП | NW1i най-доброто качество |
| Резолюция | 51-64 lp/mm |
| Видими петна | Ясно полезрение |
| NW1i | ръчно избрано tubes, включваше усъвършенствано ясно изображение. Качеството на изображението е приблизително Gen ниво 3. |
| Увеличение | 4x |
| Обектив | 70 мм |
| FOV | 8.3 ° |
| Обхват на фокусиране | 25 м до безкрайност |
| Настройка на диоптъра | -6 до +2 dpt |
| Облекчение за очите | 30 мм |
| Цвят на решетката | Червен шеврон с балистична капка |
| Инфрачервен осветител | Разглобяем, далекобой |
| Тип на батерията | 2 AA батерии |
| Живот на батерията (работещ) | 40 час |
| Тегло | 1.07 кг (2.35 фунта) |
| Размери | 215 × 95 × 82 мм (8.4 × 3.7 × 3.2 инча) |
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .: