- Wolverine Pro 6 е мерник за нощно виждане, базиран на номенклатурата AN/PVS-12/12A. Wolverine Pro 6 използва високоякостен алуминиев дизайн, за да обслужва ежедневните тежки условия и постоянно променящите се среди. Контролите и настройките са лесни за работа и включват превключвател за включване/изключване, яркост на скалата, фокус на окуляра, фокус на разстояние (обхват), както и настройки за вятър и височина. С изключение на оптичните елементи, всички външни повърхности използват неотразяващо матово черно покритие.
|
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ „Ниво 1“ Международно |
| Козметично ниво на ЕОП | NL1 – най-добро качество |
| Резолюция | 51-64 lp/mm |
| Видими петна | Ясно полезрение |
| NL1i | ръчно избрано tubes, включваше усъвършенствано ясно изображение. Качеството на изображението е приблизително Gen ниво 3. |
| Увеличение | 6x |
| FOV | 5.7 ° |
| Обхват на фокусиране | 50 м до безкрайност |
| Настройка на диоптъра | -6 до +2 диоптъра |
| Облекчение за очите | 30 мм |
| Цвят на решетката | Червен шеврон с балистична капка |
| Тип на батерията | 2 AA батерии |
| Живот на батерията (работещ) | 40 ч.ч. |
| Тегло | 1.47 кг (3.25 фунта) |
| Размери | 285 × 108 × 91 мм (11.2 × 4.3 × 3.6 инча) |
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .: