Използван 7-8 месеца, QC е преминал успешно
- AGM Rattler TC50-640 е компактна термовизионна система с клипс, която позволява бързо трансформиране на дневната оптика в термовизионно устройство без специални инструменти или оборудване. Rattler TC50-640 има висока чувствителност 12μm thermal detector с резолюция 640×512 и OLED монитор 1024x768, който осигурява ясен образ при тежки условия на околната среда като тъмнина, мъгла, дим, прах, дъжд, сняг, дърво, камуфлаж и др.
Продуктът се прилага главно в сценарии като патрулиране, лов и др. Rattler TC50-640 може лесно да се монтира пред мерник за пушка с увеличение до 8x за употреба на дълги разстояния.
Вграденият Wi-Fi модул за поточно предаване на видео на живо и запис на видео/изображения чрез приложение също са на разположение.
| Тип детектор | 12 μm VOx неохладени фокални равнинни масиви |
| Резолюция | 640 × 512 |
| Честота на опресняване | Sensor 50 Hz / OLED 50 Hz |
| Response Waveband | 8 μm до 14 μm |
| Система за обектива | 50 мм, F1.0 |
| Зрително поле (HxV) | 8.8 ° × 7.0 ° |
| Увеличение | 1x |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Излезте от ученик | 22 мм |
| Разстояние за наблюдение | 2,500 m |
| Монитор | 1024 × 768, 0.39 инча, OLED |
| Корекция на еднородност (корекция на плоско поле) | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Палитри | Черно горещо, горещо бяло, горещо червено, Fusion |
| Проследяване на най-висока температура | Да |
| Режим | Джунгла, разпознаване |
| Измерване на разстояние | Да (Стадиометричен далекомер) |
| Проследяване на най-висока температура | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Вградено съхранение | 16GB EMMC |
| Запис на видео | Запис на видео на борда |
| Заснемане на снимка | Да |
| CVBS изход | Да (чрез USB) |
| Тип на батерията |
две CR123A (3V) Литиева или две RCR123 (до 4.2V) Презареждащи се батерии |
| Време за работа на батерията |
До 4.5 часа непрекъсната работа (@25°C, WiFi изключен) До 4.0 часа непрекъсната работа (@25°C, с включен WiFi) |
| Показване на капацитета на батерията | Да |
| Захранване | 5 VDC/2 A, USB Type-C интерфейс Поддържа външно захранване |
| Работна температура | От -20 ° C до 55 ° C (-4 ° F до 131 ° F) |
| Защита Leve | IP67 |
| Удар и вибрация | 750 g / ms |
| монтиране |
Допълнителни предни адаптери за бързо освобождаване за различни предни обективи диаметър или бързо освобождаваща се стойка за релса Picatinny/Weaver |
| Измерение | 153 мм × 78 мм × 66 мм (6.0 × 3.1 × 2.6 инча) |
| Тегло (без батерии) | 0.49 кг (1.08 фунта) |
AGM Eyepiece for Rattler TC models
ЧАСТ НОМЕР: 6328ERC1
AGM-2113 ADM Single Lever QR Mount (Hight: 1.03
ЧАСТ НОМЕР: 6306LSR1
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2113, монтировка от ADM, специално проектирана за Rattler Семейство термовизионни щипки TС. Този монтаж е оптимизиран както по височина, така и по дължина, за да предложи на опитните стрелци максимална гъвкавост при използването на нашите... AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM Thermal Targets 25pcs
ЧАСТ НОМЕР: 633125S1
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-38 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306RC381
AGM-2114 ADM Low Base Single Lever QR Mount (Hight: 0.78
ЧАСТ НОМЕР: 63061141
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2114, нископоставен монтаж от ADM, специално проектиран за Rattler Семейство термовизионни щипки TС. Този монтаж е оптимизиран както по височина, така и по дължина, за да предложи на опитните стрелци максимална гъвкавост при използването на нашите... AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM Thermal Targets 50pcs
ЧАСТ НОМЕР: 633150S1
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-44 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306RC41
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-50 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306RC51
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-52 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306RC521
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-54 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306RC541
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-56 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306RC61
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-58 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306RC571
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-60 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306RC601
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-62 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306RC621
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-64 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306RC641
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-65 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306RC651