- AGM UNVG е двуканална система за нощно виждане. UNVG Използва усъвършенствана многослойна оптика и е изработена за дълготрайна употреба с компактен композитен корпус. Устройството може да бъде оборудвано с... Gen 2+ или Gen 3 високопроизводителни усилватели на изображението tube (IIT). Функцията за изключване на ярка светлина гарантира, че висококачественият фотокатод tube е защитено. UNVG е оборудван и с ръчно управление на усилването, което регулира яркостта на изображението, осигурявайки възможно най-високо качество дори при променящи се условия на осветление. Независимото движение на модулите позволява конфигурации с едно или две очи за повишена оперативна гъвкавост. tube ще се изключи автоматично, когато се обърне нагоре. Работи с една алкална батерия AA, UNVG Може да работи до 15 часа. С външен батериен пакет (включен), времето за работа се увеличава до 60 часа! Оборудван е и с вграден инфрачервен осветител за четене на тъмно. Устройството може да се монтира както към стандартни слушалки тип „лястовича опашка“, така и към стойка за каска.
| Image Intensifier Tube | Съвместим 11769 IIT |
| Увеличение | 1x |
| Система за обектива | 25 мм, F / 1.23 |
| FOV | 40° |
| Излезте от диаметъра на ученика | 14 мм |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 диоптъра |
| Междупупиларно разстояние | 56 да 72 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 25 мм |
| наръчник Gain контрол | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Един AA (1.5 V) или външен батериен пакет (четири AA или два CR123A) |
| Живот на батерията (работа, 20°C, IR изключен) |
Една AA батерия - до 15 часа Външен батериен пакет (четири AA) - до 50 часа Външен батериен пакет (два CR123A) - до 30 часа |
| Диапазон на работната температура | -40°от C до +50°C (-40°F до +122°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Тегло |
350 г |
| Размери | 101 × 116 × 85 мм (4.0 × 4.6 × 3.3 инча) |