| Тип на батерията | Акумулаторна Li-полимерна батерия |
| Капацитет | 30,000 ма |
| USB изход за бързо зареждане |
DC 5V, 3A (макс.) Бързо зареждане Type-C |
| Вход/Изход | DC 5V, 3A (макс.) |
| Изход за Lightning кабел | DC 5V, 2.4A (макс.) |
| Тип-C кабелен изход | DC 5V, 3A (макс.) |
| Изход за микро USB кабел | DC 5V, 2.4A (макс.) |
| Безжичен изход | 5 W |
| Слънчев панел | 5V/330mA, 1.8W |
| Пълно време за зареждане | 8 ~ 10 часа |