- AGM UNVG-51 е двуканална система за нощно виждане. UNVG-51 използва усъвършенствана многослойна оптика с разширено зрително поле от 51 градуса и е създаден за дълготрайна употреба с компактен композитен корпус. Устройството може да бъде оборудвано с... Gen 2+ или Gen 3 високопроизводителни усилватели на изображението tube (ИИТ). UNVG е оборудван и с ръчно управление на усилването, което регулира яркостта на изображението, осигурявайки възможно най-високо качество дори при променящи се условия на осветление. Независимото движение на tube капсулите позволяват конфигурации с единично или двойно око за повишена оперативна гъвкавост. Всяка tube автоматично се изключва, когато капсулата му е обърната настрани. Работи с една алкална батерия тип AA, UNVG Може да работи до 15 часа. С външен батериен пакет (включен), времето за работа се увеличава до 50 часа! Оборудван е и с вграден инфрачервен осветител за четене на тъмно. Устройството може да се монтира както към стандартни слушалки тип „лястовича опашка“, така и към стойка за каска.
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ Автоматично-затворен, P45-бял фосфор IIT |
| Резолюция | 64 lp/mm |
| FOM | 2000 |
| Увеличение | 1x |
| Система за обектива | 19 мм, F / 1.26 |
| FOV | 51° |
| Излезте от диаметъра на ученика | 14 мм |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 диоптъра |
| Междупупиларно разстояние | 56 да 72 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 17mm |
| наръчник Gain контрол | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Един AA (1.5 V) или външен батериен пакет (четири AA или два CR123A) |
| Живот на батерията (работа, 20°C, IR изключен) |
Една AA батерия - до 15 часа Външен батериен пакет (четири AA) - до 60 часа Външен батериен пакет (два CR123A) - до 40 часа |
| Диапазон на работната температура | -40°от C до +50°C (-40°F до +122°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Тегло (без прегради) |
Предпазни очила: 550 г (1.2 фунта) Външен батериен пакет: 250 г (0.55 фунта) |
| Размери |
Предпазни очила: 101 × 116 × 85 мм (4.0 × 4.6 × 3.3 инча) Външен батериен пакет: 102 × 86 × 34 мм (4.0 × 3.4 × 1.3 инча) |
AGM Soft Headgear with plate for Shroud mounting
ЧАСТ НОМЕР: 6135SHS1
Съвместим с: PVS14 (51, E, L, Стандарт - серия), PVS7, Wolf7 Pro, NVG/UNVG, Wolf-14
виж повече