- AGM UNVG-51 е двуканална система за нощно виждане. UNVG-51 използва усъвършенствана оптика с многослойно покритие с разширено зрително поле от 51 градуса и е създаден да издържи с компактен композитен корпус. Устройството може да бъде оборудвано с високоефективна тръба за усилване на изображението (IIT) Gen 2+ или Gen 3. UNVG е оборудван и с ръчно управление на усилването, което регулира яркостта на изображението, осигурявайки възможно най-високо качество на изображението дори при променящи се условия на светлина. Независимото движение на тръбните капсули позволява конфигурации с едно или две очи за повишена оперативна гъвкавост. Всяка тръба се изключва автоматично, когато нейната капсула се обърне настрани. Работейки от една AA алкална батерия, UNVG може да работи до 15 часа. С външен батериен пакет (включен) времето за работа се увеличава до 50 часа! Също така оборудван с вграден инфрачервен осветител за четене на тъмно. Устройството може да се монтира към стандартни слушалки тип „лястовича опашка“ и стойка за каска.
| Електро-оптичен преобразувател(ЕОП) | Gen 2+ "Ниво 1" бял фосфор |
| Резолюция | 47-55 lp / mm |
| Увеличение | 1x |
| Система за обектива | 19 мм, F / 1.26 |
| Полезрение | 51 ° |
| Излезте от диаметъра на ученика | 14 мм |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 диоптъра |
| Междупупиларно разстояние | 56 да 72 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 17mm |
| Ръчен контрол на усилването | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Една AA (1.5 V) или външна батерия (четири AA или две CR123A) |
| Живот на батерията (работа, 20°C, IR изключен) |
Една AA батерия - до 15 часа Външен батериен пакет (четири AA) - до 60 часа Външен батериен пакет (две CR123A) - до 40 часа |
| Диапазон на работната температура | От -40 ° C до + 50 ° C (-40 ° F до + 122 ° F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Тегло (без прегради) |
Предпазни очила: 550 г (1.2 фунта) Външен батериен пакет: 250 г (0.55 фунта) |
| Размери |
Предпазни очила: 101 × 116 × 85 мм (4.0 × 4.6 × 3.3 инча) Външен батериен пакет: 102 × 86 × 34 мм (4.0 × 3.4 × 1.3 инча) |
AGM Мека шапка с плоча за монтаж на покривало
ЧАСТ НОМЕР: 6135SHS1
Съвместим с: PVS14 (51, E, L, Standart - серия), PVS7, Wolf7 Pro, NVG/UNVG, Wolf-14
виж повече