- AGM UNVG е двуканална система за нощно виждане. UNVG Използва усъвършенствана многослойна оптика и е изработена за дълготрайна употреба с компактен композитен корпус. Устройството може да бъде оборудвано с... Gen 2+ или Gen 3 високопроизводителни усилватели на изображението tube (ИИТ). UNVG е оборудван и с ръчно управление на усилването, което регулира яркостта на изображението, осигурявайки възможно най-високо качество дори при променящи се условия на осветление. Независимото движение на модулите позволява конфигурации с едно или две очи за повишена оперативна гъвкавост. tube ще се изключи автоматично, когато се обърне нагоре. Работи с една алкална батерия AA, UNVG Може да работи до 15 часа. С външен батериен пакет (включен), времето за работа се увеличава до 60 часа! Оборудван е и с вграден инфрачервен осветител за четене на тъмно. Устройството може да се монтира както към стандартни слушалки тип „лястовича опашка“, така и към стойка за каска.
| Image Intensifier Tube |
НЛ1, Gen 2+ Ниво 1, Зелен фосфор (част № 12UN51284153011) NW1, Gen 2+, Ниво 1, Бял фосфор (част № 12UN51284154011) NW1A, Gen 2+ Ниво 1, Бял фосфор Autogated (част № 12UN41284114111) APW, Gen 2+, бял фосфор (част № 12UN51284124111) HPW, Gen 2+ Автоматично-затворен, бял фосфор (част № 12UN512104134111) HPW+, Gen 2+, Автоматично управление, Бял фосфор (част № 12UN5121041174111) |
| Резолюция |
NL1 - 61-64 lp/mm NW1 - 61-64 lp/mm NW1A - 61-64 lp/mm APW - 64 lp/mm HPW - 64 lp/mm HPW+ - 68 lp/mm |
| Увеличение | 1x |
| Система за обектива | 25 мм, F / 1.23 |
| FOV | 40° |
| Излезте от диаметъра на ученика | 14 мм |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 диоптъра |
| Междупупиларно разстояние | 56 да 72 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 25mm |
| наръчник Gain контрол | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Един AA (1.5 V) или външен батериен пакет (четири AA или два CR123A) |
| Живот на батерията (работа, 20°C, IR изключен) |
Една AA батерия - до 15 часа Външен батериен пакет (четири AA) - до 60 часа Външен батериен пакет (два CR123A) - до 40 часа |
| Диапазон на работната температура | -40°от C до +50°C (-40°F до +122°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Тегло (без прегради) |
Предпазни очила: 500 г (1.1 фунта) Външен батериен пакет: 250 г (0.55 фунта) |
| Размери | 101 × 116 × 85 мм (4.0 × 4.6 × 3.3 инча) |
| Пакетът включва |
Очила за нощно виждане, Външен батериен пакет, Свързващ кабел с Адаптер за батерия, предпазител против запотяване (2), жертвен прозорец (2), каишка за врата, Калъф за носене, кърпичка за обектива, ръководство за потребителя, AA батерия |
AGM Amber Filter
НОМЕР НА ЧАСТ: 6133AMBF0
AGM Кехлибареният филтър е проектиран да намали сиянието и обратните пръски върху очите на оператора по време на нощно виждане, подобрявайки зрителния комфорт и намалявайки умората на очите.
Оптимизиран за зелен фосфор tubes, той измества изображението към по-мек жълто-зелен тон, което го прави по-щадящо за очите и спомага за по-бързата адаптация към естествената тъмнина след употреба.
Филтърът също така помага за намаляване на сигнатурата на оператора (демаскин) и може да се използва като алтернатива на окулярите, когато те не са практични.
Той се отличава с опростен дизайн, подобен на предпазител против замъгляване, за бърз монтаж в окуляра и е изработен от закалено оптично стъкло с висока устойчивост на надраскване.
Съвместимост:
PVS-14 (всички версии)
AGM UNVG Очила за нощно виждане
AGM Soft Headgear with plate for Shroud mounting
ЧАСТ НОМЕР: 6135SHS1
Съвместим с: PVS14 (51, E, L, Стандарт - серия), PVS7, Wolf7 Pro, NVG/UNVG, Wolf-14
виж повече