- AGM Wolf-7 PRO е биокулярна система за нощно виждане, изградена около търговски усилвател на изображението. tubeспециално за да осигурят прилични опции за нощно виждане за ловци с ограничен бюджет и други любители на дейности на открито. Те са изключителен избор за употреба със свободни ръце. Изработени с висококачествена оптика и проста, надеждна електроника, Wolf-7 PRO осигурява ярки и ясни изображения за нощно виждане, дори в най-трудните условия, независимо дали става въпрос за разходка с лодка по крайбрежието или за проучване на най-близката пещера с децата ви. Регулируемото междузенично разстояние ще предложи комфортно нощно виждане на потребител от всякаква възраст и с всякакъв размер. Това устройство включва вграден инфрачервен източник на светлина за четене на карти или основно осветление на къси разстояния в пълен мрак. AGM Wolf-7 PRO се предлага с разнообразие от аксесоари, като например 3X, 5X и 8X лещи за гледане на дълги разстояния, стойка за глава за работа без ръце и допълнителни, мощни инфрачервени осветители за употреба на дълги разстояния. Наличието на допълнителни 3X, 5X и 8X лещи ще ви помогне да изградите персонализиран бинокъл за нощно виждане за всеки конкретен повод. Водоустойчив, здрав, лек и компактен, Wolf-7 PRO е перфектното устройство за свободни ръце за разнообразни дейности на открито със семейството ви. Покажете красотата на нощта на децата си!
| IIT | Gen 2+ „Ниво 2“, P43-Зелен фосфор IIT |
| Увеличение | 1x |
| Система за обектива | 27 мм; F / 1.2 |
| FOV | 40° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -4 до +5 диоптъра |
| Интерпупиларен обхват на разстоянието | 57 ~ 73 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 15 мм |
| Изходен диаметър на зеницата | 15 мм |
| LED индикатори (в FOV) | - Ниска батерия - IR включен |
| Автоматичен контрол на яркостта | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Две AA алкални |
| Живот на батерията (работещ) | - До 40 часа (IR изключен) - До 30 часа (IR включен) |
| Възможност за външно захранване | Да (2.8-4.2V) |
| Диапазон на работната температура | -40°от C до +50°C (-40°F до +122°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Непромокаемост | Да (IP65) |
| Тегло | 510 g (1.1 lb) |
| Размери | 183 × 132 × 58 мм (7.2 × 5.2 × 2.3 инча) |
| Пакетът включва | Очила за нощно виждане, каишка за врата, шапки, обувка за байонет/клаксона, стойка за шлем, плат за лещи, мека чанта за носене |