- AGM Wolf-7 PRO е биокулярна система за очила за нощно виждане, изградена около тръби за усилване на изображението от търговски клас, специално за осигуряване на прилични опции за нощно виждане за бюджетни ловци и други ентусиасти на открито. Те са изключителен избор за използване със свободни ръце. Създаден с висококачествена оптика и проста, надеждна електроника, Wolf-7 PRO осигурява ярки и ясни изображения за нощно виждане, дори и в най-тежките условия, независимо дали е разходка с лодка по крайбрежието или изследване на най-близката пещера с вашите деца. Регулируемото междузенично разстояние ще предложи комфортно изживяване при нощно виждане на потребител от всякаква възраст и литературен потребител с всякакъв размер. Това устройство включва вграден източник на инфрачервена светлина за четене на карти или основно осветление с малък обсег в пълна тъмнина. Водоустойчив, здрав, лек и компактен, Wolf-7 PRO е перфектното устройство със свободни ръце за различни дейности на открито с вашето семейство. Покажете красотата на нощта на вашите деца!
| Модел Номер на част |
NW1 (част № 12W7P122154211) NL1 HR (част № 12W7P122153211HR) |
| FOM(Figure of Merit) |
NW1 - 900-1000 NL1 HR - 1200 |
| Резолюция |
NW1 - 47-55 л/мм NL1 HR - 60-68 lp/mm |
| Увеличение | 1x |
| Система за обектива | 27 мм; F / 1.2 |
| Полезрение | 40 ° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +5 диоптъра |
| Интерпупиларен обхват на разстоянието | 57 ~ 73 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 15 мм |
| Изходен диаметър на зеницата | 15 мм |
| LED индикатори (във FOV) |
- Ниска батерия - IR включен |
| Автоматичен контрол на яркостта | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Две AA алкални |
| Живот на батерията (работещ) |
- До 40 часа (с изключен инфрачервен лъч) - До 30 часа (с включен инфрачервен лъч) |
| Възможност за външно захранване | Да (2.8-4.2V) |
| Диапазон на работната температура | От -40 ° C до + 50 ° C (-40 ° F до + 122 ° F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Непромокаемост | Да (IP65) |
| Тегло | 510 g (1.1 lb) |
| Размери |
183 132 × × 58 mm (7.2 × 5.2 × 2.3 инча) |
AGM Sioux850 Инфрачервен осветител за дълги разстояния с монтаж, прехвърляща част от ластовидна опашка към тъкач, акумулаторна батерия и зарядно устройство
part# .: 501SIOUX850IR1
AGM Инфрачервените осветители с изключително дълъг обхват осигуряват по-големи възможности за гледане с интензивно изображение за операции при слаба или никаква околна светлина. Инфрачервените осветители се използват в райони, където нивото на естествена светлина не е достатъчно. IR осветител осигурява близка инфрачервена светлина, която, макар и невидима с невъоръжено око, може значително да подобри работата на устройствата за нощно виждане. Осветителят разполага с настройки за отклонение в зрителното поле и изходна мощност. AGM IR осветители с дълъг обсег значително разширяват възможностите на оръжейните прицели и устройства за наблюдение на Night Vision.
AGM Афокален Увеличител , 3X
part# .: 61023XA1
Високопроизводителните лещи Afocal бързо превръщат монокуларите или очилата за нощно виждане в устройства за нощно виждане с дълъг обсег. The AGM афокалните лещи включват много бърза оптика и перфектно зрително поле. Идеален за наблюдение на дълги разстояния. Афокална леща от AGM е лесен и бърз за инсталиране пред съществуващата предна леща на устройството за нощно виждане за незабавно подобряване на зрението. За да монтирате афокалната леща към устройството, я завийте в резбата на стандартния 1X обектив.
AGM Мека шапка с плоча за монтаж на покривало
ЧАСТ НОМЕР: 6135SHS1
Съвместим с: PVS14 (51, E, L, Standart - серия), PVS7, Wolf7 Pro, NVG/UNVG, Wolf-14
виж повече
AGM Афокален Увеличител , 5X
part# .: 61025XA1
Високопроизводителните лещи Afocal бързо превръщат монокуларите или очилата за нощно виждане в устройства за нощно виждане с дълъг обсег. The AGM афокалните лещи включват много бърза оптика и перфектно зрително поле. Идеален за наблюдение на дълги разстояния. Афокална леща от AGM е лесен и бърз за инсталиране пред съществуващата предна леща на устройството за нощно виждане за незабавно подобряване на зрението. За да монтирате афокалната леща към устройството, я завийте в резбата на стандартния 1X обектив.