ЧИСТО НОВ
Neith DS е дигитален обхват за дневно и нощно виждане, разработен за 24-часова работа при всякакви условия на околна светлина. Този дигитален мерник има усъвършенстван оптичен детектор за ултраслаба светлина и 1920×1080 OLED дисплей – осигуряващ пълноцветна яснота през деня и класическо черно-бяло гледане през нощта. Neith поддържа множество режими на показване, включително дневен режим, нощен режим, режим на обезмъгляване и др. Обхватът е оборудван с вградена памет за съхранение за видеозапис и заснемане на изображения. Wi-Fi модул за поточно видео на живо и запис на видео/изображения чрез AGM
Налично е и приложението Connect. Вграденият инфрачервен осветител с голям обхват осигурява разширени възможности за гледане и е идеално подходящ за работа в условия на слаба светлина/без светлина. Една акумулаторна батерия 18650 осигурява продължителна непрекъсната работа. Външна 5V захранваща банка (батерия) може лесно да бъде свързана чрез USB конектор за значително увеличаване на времето за работа.
| ОСНОВНА | |
| Макс. Резолюция | 2560 × 1440 |
| Frame Rate | 25 Hz |
| Увеличение | 2.5 × - 20 × |
| Обектив (фокусно разстояние) | 32 мм |
| Отвор | F1.2 |
| Зрително Поле | 7.7 ° × 5.8 ° |
| Минимално разстояние на фокусиране | 3 m |
| Разстояние на откриване | 400 m (с включен IR 850 nm) |
| Дисплей | 0.49" OLED дисплей, 1920×1080, 50 FPS |
| Излезте от ученик | 6 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Регулиране на диоптъра | 5 + 3 |
| СИСТЕМА | |
| Режим на изображението | Ден, Нощ, Авто, Обезмъгляване |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| PIP | Да |
| географска мрежа | Да |
| Видеозапис | Да (2560×1440, MP4) |
| Аудио запис | Да |
| Запис, активиран от изстрел | Да |
| Заснемане на моментна снимка | Да (2560×1440, JPEG) |
| Съхранение | Вградена EMMC (64 GB) |
| Режим на готовност | Да |
| Замразяване на нулиране | Да |
| Wi-Fi Hotspot | Да |
| ЗАХРАНВАНЕ | |
| Тип на батерията | Една презареждаема литиево-йонна батерия 18650 |
| Време за работа на батерията | 5.5 часа непрекъсната работа (при 25°C, гореща точка, ИЗКЛЮЧЕН IR излъчвател) |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Външно захранване | 5 VDC/2 A, USB Type-C интерфейс |
| ОБЩ | |
| Работна температура | От -30 ° C до 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Макс. Откат | 750 г |
| Размери | 217 × 70 × 87 мм (8.5 × 2.7 × 3.4 инча) |
| Тегло | 465 g (1.03) oz без батерия |
| Степен на защита | IP67 |
Куфар за транспортиране
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM-2118 ADM еднолостова QR стойка за семейство Varmint LRF и семейство Neith DS/DC
ЧАСТ НОМЕР: 63061181
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2118, новоразработена стойка от ADM, специфична за термичните оптични мерници Varmint LRF и фамилията дигитални оптични мерници и щипки Neith. Тази стойка е оптимизирана както по височина, така и по дължина, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашия AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-разпространените платформи за стрелба. Всички оборудвани с ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
Тегло: 98 g / 3.5 oz
Размери: 121 х 50 х 26 мм / 4.7 х 2.0 х 1.0 инча
AGM Слънчева захранваща банка 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност.
виж повече