ЧИСТО НОВ
Sidewinder™ е нашата първокласна серия преносими наблюдателни термомонокули. Всички модели са оборудвани с инфрачервен детектор с резолюция 384×288 или 640×512 и OLED дисплей с резолюция 1024×768 за подобрено цветопредаване. Термичните сензори Sidewinder са оборудвани и с най-чувствителните температурни стойности в своя клас, достигащи под 20 миликелвина за цялото продуктово семейство. Други подобрения в сравнение с монокулите Taipan включват по-здрав корпус и сменяема, презареждаща се батерия 18650. Тези устройства се отличават и с впечатляваща водоустойчивост, което гарантира спокойствие на потребителите, докато ги използват при по-голямата част от метеорологичните условия.
Вградената памет от 64 GB на Sidewinders също е на върха в своя клас на пазара, с усъвършенстван софтуер, поддържащ както видеозапис, така и заснемане на изображения. Основните приложения на тези термовизионни монокуляри включват, но не се ограничават до: лов, правоприлагане, търсене и спасяване, лична сигурност, опазване на околната среда, борба с бракониерството, къмпинг, туризъм и различни морски приложения.
| Тип детектор |
12μm ванадиев оксид Неохлаждаема фокална равнинна решетка |
| Резолюция | 384 × 288 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Response Waveband | 8μm до 14μm |
| NETD разширение | ≤ 20 mk (@25°C), F#=1.0 |
| Обхват на откриване (6' обект) | 1250 m |
| Система за обектива | 25 mm; F1.0 |
| Зрително поле (H × V) | 10.5 ° × 7.9 ° |
| Увеличение | 2 × - 16 × |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Монитор | 1024×768, OLED |
| FFC (корекция на плоско поле) |
Автоматично, Ръчно, Външна корекция |
| Палитри |
Черно горещо, бяло горещо, Нажежено, фюжън |
| Увеличаване на изображението | Да |
| Проследяване на точката с най-висока температура | Да |
| Wi-Fi Hotspot | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Съхранение | Вградена памет (64 GB) |
| Видеозапис/аудио | Да / Да (вграден) |
| Image Capture | Да |
| Тип на батерията |
Една сменяема батерия 18650 акумулаторна литиева батерия |
| Време за работа на батерията | До 7 часа |
| Захранване | 5 VDC / 2 A, 1.75 W |
| Interface | USB Type-C |
| Работна температура |
-30 ° C до 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Размери |
188 58 × × 65 mm (7.4 × 2.3 × 2.6 инча) |
| Тегло | 500 g (1.1 lb) |