| Тип детектор |
12μm ванадиев оксид неохладен Фокална равнинна решетка |
| Резолюция | 384 × 288 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Response Waveband | 8μm до 14μm |
| NETD разширение | По-малко от 35 mk (при 25 ° C), F # = 1.0 |
| Обхват на откриване (6' обект) | 900 m/yd |
| Система за обектива | 19 mm; F1.0 |
| Зрително поле (H×V) | 13.8 ° × 10.4 ° |
| Система за обектива | 19 mm; F1.0 |
| Увеличение | 2 × - 16 × |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Монитор | 1280 × 960, 0.4 инча, LCOS |
| FFC (корекция на плоско поле) | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Палитри | Черно горещо, горещо бяло, горещо червено, Fusion |
| Проследяване на най-високата температура | Да |
| Wi-Fi Hotspot | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Съхранение | Вграден модул памет (8 GB) |
| Видеозапис | Запис на видео на борда |
| Image Capture | Да |
| CVBS изход | Да (чрез USB) |
| Многоезично меню | Да |
| Тип на батерията | Вградена презареждаща се литиева батерия |
| Време за работа на батерията |
Повече от 7.5 часа непрекъснато бягане (с изключена функция за Wi-Fi точка за достъп) |
| Показване на капацитета на батерията | Да |
| Захранване | 5 VDC / 2 A, 1.5 W |
| Interface | USB Type-C |
| Работна температура | От -20 ° C до 55 ° C (-4 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Височина на теста за падане | 1.5 м (4.9 фута) |
| Размери |
171 61 × × 57 mm (6.73 × 2.4 × 2.2 инча) |
| Тегло | 0,31 кг (0.68 фунта) |
AGM Слънчева захранваща банка 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност.
виж повече