ADM QR МОНТАЖ НЕ Е ВКЛЮЧЕН
ЧИСТО НОВ
- Varmint LRF серия термовизионни мерници от AGM използвайте много от функциите, които стрелците са опознали и обичали във все по-популярните Rattler продуктово семейство, но с едно голямо допълнение: интегриран лазерен далекомер с 600 метра. Тази функция помага за облекчаване на често срещан проблем, с който много стрелци се сблъскват, когато ловуват с какъвто и да е вид цифрова оптика, а именно липсата на усещане за дълбочина, присъща на оптиката, използваща цифров екран. Varmint LRF двойки, които LRF функционалност с висока чувствителност от 12 микрона thermal detector, който работи съвместно с висококачествен OLED дисплей с резолюция 1024x768. Varmint LRF Прицелите се захранват от една, непатентована, акумулаторна батерия 18650, която осигурява на потребителите 4.5 часа непрекъсната употреба в полеви условия. Компактният дизайн на Varmint LRF дори позволява известна двойна функционалност като ръчен монокъл, което помага за оглеждане на околността, преди да е започнало забелязването и дебненето. Съчетавайки отлични оптични характеристики с вграден запис, Wi-Fi съвместимост чрез... AGM Приложение за свързване, опции за външно захранване чрез mini USB порт, множество опции за скала, множество цветови палитри и 16GB вътрешна памет, правят... Varmint LRF един от най-функционално разнообразните продукти в AGM семейство.
| Тип детектор |
12 μm VOx неохладено фокусно разстояние Плоски масиви |
| Резолюция | 384 × 288 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Response Waveband | 8 μm до 14 μm |
| NETD |
По-малко от 35 mk (@25°C), F#=1.0 |
| Система за обектива | 35 mm; F1.0 |
| Зрително поле (H×V) | 7.53 ° × 5.65 ° |
| Увеличение | 3× – 24× |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Обхват на откриване (6' обект) | 1,750 m/yd |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Монитор | 1024x768, 0.39 инча, OLED |
| FFC (корекция на плоско поле) | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Палитри |
Черно горещо, бяло горещо, Нажежено, фюжън |
| Проследяване на най-висока температура | Да |
| Режим | Джунгла, разпознаване |
| географска мрежа | 5 вида, 4 цвята, включване / изключване |
| Лазерен далекомер | До 600 m, ± 2 m точност |
| Лазерна дължина на вълната | 905 Нм |
| Клас на лазерна безопасност | Class 1 |
| Регулиране на прицела | Дигитално контролирано |
| Увеличение на долната ос | 0.13 мили / 0.44 MOA |
| Интервал на една скала (Мрежа #4) | 2 мили / 6.75 MOA |
| WiFi Hotspot | Да |
| Спящ режим | Да |
| Картина в режим на картина | Да |
| Предотвратяване на изгаряне | Да |
| Вградено съхранение | 16GB EMMC |
| Видеозапис | Запис на видео на борда |
| Image Capture | Да |
| CVBS изход | Да (чрез USB) |
| Тип на батерията |
Една литиева батерия 18650 (3.7V) Презареждащи се батерии |
| Време на работа на батерията (WiFi е изключен) | До 4.5 часа |
| Показване на капацитета на батерията | Да |
| Външна сила | 5 VDC/2 A, USB Type-C |
| Работна температура | От -20 ° C до 55 ° C (-4 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Височина на теста за падане | 1.5 m (4.9 ft) |
| Размери (L × W × H) |
200 66 × × 109 mm (7.8 × 2.6 × 4.3 инча) |
| Тегло (без батерии) | 652 g (1.44 lb) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Моля, обърнете внимание, че цената за доставка в рамките на Европейския съюз може да достигне 15–30 евро, в зависимост от вашата държава.
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност. виж повече
AGM-2118 ADM Single Lever QR Mount for Varmint LRF Family and Neith DS/DC Family
ЧАСТ НОМЕР: 63061181
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2118, новоразработена монтировка от ADM, специфична за Varmint LRF термовизионни мерници за пушки и семейството цифрови мерници и клипсове Neith. Този монтаж е оптимизиран както по височина, така и по дължина, за да предложи на опитните стрелци максимална гъвкавост при използване на нашите AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-разпространените платформи за стрелба. Всички оборудвани с ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
Тегло: 98 g / 3.5 oz
Размери: 121 х 50 х 26 мм / 4.7 х 2.0 х 1.0 инча
Long, low profile one-piece mount
ЧАСТ НОМЕР: 0581RXH
Специален, по-дълъг weaver монтаж, нисък профил, направен специално да пасне на Merkel RX Helix и подобни пушки. Дължината на монтажа е 125 мм, а разстоянието между заключващите лостове (център до център) е 110 мм. Може да се използва и на Sako S20, CZ600 Alpha и Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Материал: Основа -> Висококачествена стомана, CNC обработена от твърд материал, черен оксид. Горна част (адаптер за NV/Thermal устройство) -> висококачествена алуминиева сплав
Ухо за откат: фрезовано от твърд материал (без вложка)
Фиксиране: QR лостове - регулируеми и могат да се поставят на желана позиция
Разстояние: от първа точка на заключване до втора 53 mm Пасва: Picatinny релси с минимална дължина 90 mm
AGM-2112 ADM Short Single Lever QR Mount for Rattler TS family
ЧАСТ НОМЕР: 6306SMR1
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2112, монтировка от ADM, специално проектирана за Rattler Семейство термовизионни мерници за пушки TS. Този монтаж е оптимизиран, за да предложи на опитните стрелци максимална гъвкавост при използване на нашите AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.