- AGM Taipan Серията термомонокуляри V2 е най-новото допълнение към вече най-обширния асортимент от термопродукти в света! Серията TaipanV2 може да се похвали с множество размери на обективите, съчетани с водещия в индустрията 12-микронен оптичен елемент. thermal detectorTaipanV2 също така внася много нови подобрения в продуктовото семейство, за които потребителите настояваха в оригинала. Taipan монокуляри. Тези основни подобрения включват преминаване от несменяема презареждаща се вътрешна батерия към една сменяема презареждаща се 18650, нов термичен сензор 320x256 и нов сензор за наклон от 90 градуса, който изключва дисплея, за да спести живот на батерията! Taipan V2 също така е снабден с множество софтуерни подобрения и много функции, които са станали често срещани в... AGM асортимент от топлинни продукти: оптика с апертура F1.0, честота на опресняване 50Hz, 16GB вградена памет, Wi-Fi съвместимост за сдвояване с AGM Connect App, водоустойчив рейтинг IP67, USB Type-C порт за възможности за външно захранване и 4 цветови палитри. Те също така използват по-широк гумен окуляр, за да направят гледането на дисплея 1280 LCOS изключително удобно на полето, когато гледате за дълги периоди от време в една сесия. TaipanV2 са създадени за цялостна употреба и биха работили чудесно за лов, земеделие/защита на стада, правоприлагане, търсене и спасяване, разходка с лодка, къмпинг и други общи дейности на открито. И разбира се, всички модели TaipanV2 ще се доставят с AGM5 години прехвърляема гаранция.
| Тип детектор | 12 μm VOx неохладена решетка с фокална равнина |
| Резолюция | 320x256 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Response Waveband | 8μm до 14μm |
| NETD | По-малко от 35 mK (25 ° C, F # = 1.0) |
| Обектив (фокусно разстояние) | 19 mm; F1.0 |
| Видео изход | CVBS |
| Зрително поле (H × V) | 9.2° × 6.9°/16.2 m x 12.1 m |
| Увеличение | 3×, 6x, 11x, 22.5x |
| Режим на фокусиране | Фокусен пръстен |
| Мин. Фокусно разстояние | 1.9 m |
| Обхват на откриване (6' обект) | 950 m |
| Монитор | 1280x960, 0.4 инча, LCOS |
| Регулиране на диоптъра | -4 D до +4 D |
| FFC (корекция на плоско поле) | Автоматичен, полуавтоматичен, ръчен |
| Палитри | Черно горещо, горещо бяло, горещо червено, Fusion |
| Излезте от ученик | 6 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 20 мм |
| Режим | Genобщ, компресиран |
| Brightness приспособяване | Да |
| Регулиране на тона | Студено, Топло |
| Регулиране на контраста | Да |
| Hotspot | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Вградено съхранение | Вградена EMMC (16 GB) |
| Запис на видео / аудио | Да да |
| Image Capture | Да |
| Гореща песен | Да |
| Измерване на разстояние | Да |
| PIP | Да |
| Тип на батерията | Една сменяема акумулаторна литиева батерия 18650 |
| Живот на батерията | До 6 часа непрекъсната работа (@25°C, WiFi изключен) |
| Захранване | 5 VDC/2 A, USB Type-C интерфейс. Поддържа външно захранване |
| Работна температура | -30 ° C до + 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 (водоустойчив) |
| Размери | 173 × 60 × 64 мм (6.8 × 2.4 × 2.5 инча) |
| Тегло (без батерии) | 0.3 кг (0.66 фунта) |