- AGM Еволвър LRF 1280 вече е новият върховен хищник в полеви условия. Evolver предлага несравнимо качество на изображението в компактен корпус. LRF го оборудва с 65-милиметров германиев обектив и термичен сензор с резолюция 1280x102. Не само това, но е съчетан с напълно интегриран лазерен далекомер с обхват 1000 м и AGMнов бордов балистичен калкулатор. Нов дизайн на окуляра дава на Evolver много гъвкаво 2.5X основно увеличение, което след това може да бъде дигитално увеличено до 20X на високия край. Това означава, че ловците на свине ще се насладят на достатъчно ниско базово увеличение за действия от близко разстояние, докато ловците на хищници могат удобно да увеличат до 5X, като същевременно се наслаждават на ясна разделителна способност 640, преди да увеличат допълнително. AGMНовият мощен алгоритъм за изображения и новият полукръгъл дисплей дават на стрелците усещане за прецизност и изтънченост. Големите здрави бутони са предназначени да помогнат на пръстите в ръкавици в студено зимно време, докато сменяемата акумулаторна батерия NE-4400 предлага настоящи и бъдещи AGM клиенти една от най-здравите и лесни за инсталиране батерийни системи на пазара. И разбира се, пълен фърмуерен пакет е включен, за да позволи на потребителите удивително ниво на персонализиране: вградена скала на стъпката, 10 настройки за яркост и контраст, топъл и студен режим на гледане, множество цветови палитри, ръчен фокус, картина в картина, балистично изчисление, вградено видеозапис със звук, 1000y/m лазерно откриване на обхват, WiFi гореща точка, множество профили за нулиране, заснемане на видеозапис, ремонт на дефектни пиксели, локатор на горещи точки и множество режими за намиране на лазерен обхват. Включена е и американска монтажна система ADM.
| Тип детектор | 12 μm VOx неохладена решетка с фокална равнина |
| Резолюция | 1280 × 1024 |
| Frame Rate | 25 кадъра в секунда |
| NETD | По-малко от 18 mK (@25°C), F#=1.0 |
| Система за обектива | 65 мм, F 1.0 |
| Зрително поле (H×V) | 13.5 ° × 10.8 ° |
| Увеличение | 2.5× – 20× |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Обхват на откриване (6' обект) | 3,250 m |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Излезте от ученик | 6 мм |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +5 dpt |
| Монитор | 2560 × 2560, 1.03 инча, OLED |
| FFC (корекция на плоско поле) | Автоматичен, полуавтоматичен, ръчен |
| Палитри | Черно горещо, горещо бяло, горещо червено, Fusion |
| географска мрежа | 10 вида, 4 цвята, включване / изключване |
| Регулиране на прицела | Дигитално контролирано |
| Лазерен далекомер | До 1000 m, ± 4 m точност |
| Минимално измервателно разстояние | 10 m |
| Лазерна дължина на вълната | 905 Нм |
| Клас на лазерна безопасност | Class 1 |
| Балистично изчисление | Да |
| Проследяване на най-висока температура | Да |
| Корекция на дефектни пиксели | Да |
| WiFi Hotspot | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Режим картина в картина | Да |
| Предотвратяване на изгаряне | Да |
| Вградено съхранение | 64GB EMMC |
| Видео с аудио запис | Да (1280×1280) |
| Image Capture | Да (1280×1280) |
| Запис, активиран от изстрел (SAR) | Да |
| Тип на батерията | NA-4400 сменяема и презареждаема литиево-йонна батерия (4,400 mAh) |
| Живот на батерията (WiFi и LRF изключване) | 4h (25°C) |
| Външна сила | 5 VDC/2 A, USB Type-C |
| Работна температура | От -30 ° C до 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Макс./ Откат | 1,000 g / 0.4 ms |
| Размери (без монтиране) | 270 × 115 × 88 мм (10.6 × 4.5 × 3.4 инча) |
| Тегло (без монтаж и батерия) | 0.79 кг (1.75 фунта) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Моля, обърнете внимание, че цената за доставка в рамките на Европейския съюз може да достигне 15–30 евро, в зависимост от вашата държава.
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност. виж повече