ADM QR стойката НЕ Е ВКЛЮЧЕНА (Устройството се предлага със стандартна стойка Weaver)
Термовизионните мерници Rattler TS19-256 и Rattler TS25-256 са перфектното допълнение към арсенала на всеки ловец. Оборудвани с 19 mm или 25 mm германиев обектив и термичен сензор с разделителна способност 256x192, тези устройства имат 2.5X или 3.5X увеличение и обхват на откриване съответно от 950 или 1250 метра. Това основно увеличение, съчетано с широко зрително поле, прави тези мерници наистина универсална оптика. Серията термични мерници Rattler е специално проектирана да бъде компактна и лека, тъй като това не само гарантира, че малкият й отпечатък може да се използва на множество платформи за стрелба, но също така дава вторична употреба на серията като термичен монокъл. Тези устройства също се предлагат с всички функции, които много потребители на Rattler очакват, които включват: вградени възможности за запис и заснемане на картина, Wi-Fi гореща точка, 8X цифрово увеличение, картина в картината, AGM Съвместимост с приложение Connect за съхранение и споделяне на изображения и видеоклипове, еднократно цифрово нулиране, 4.5 часа живот на батерията с (2) CR123 батерии, възможност за външно захранване чрез USB-C жака на устройството и висококачествена стойка.
| Резолюция | 256 × 192 |
| Детектор | 12μm, без охлаждане, 25 Hz |
| Система за обектива | 19 мм; F / 1.0 |
| Оптично увеличение | 2.5 × - 20 × |
| Зрително Поле | 9.3 ° × 6.9 ° |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Разстояние за наблюдение | Макс. 950 m |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Дисплей | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768, 50 Hz |
| географска мрежа | 5 вида, 3 цвята, включване / изключване |
| Регулиране на прицела | Дигитално контролирано |
| Увеличение на долната ос | 0.22 мили / 0.77 MOA |
| Измерване на разстояние | Да (Стадиаметричен далекомер) |
| Палитри | Черно горещо, горещо бяло, горещо червено, Fusion |
| Режим | Джунгла, разпознаване |
| Режим Картина в картина (PIP) | Да |
| Hotspot | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Видеозапис | Да |
| Снимка на снимката | Да |
| CVBS изход | Да (чрез USB) |
| Корекция на дефектни пиксели (DPC) | Да |
| Корекция | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Съхранение | Вградена EMMC (16 GB) |
| Тип на батерията |
Две CR123 (3V) литиеви батерии или две акумулаторни батерии RCR123 (до 4.2V) |
| Живот на батерията (работещ, 20 ° C) | До 4.5 часа |
| Външно захранване | 5 VDC/2 A, USB Type-C интерфейс |
| Диапазон на работната температура | От -20 ° C до + 55 ° C (-4 ° F до + 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Височина на теста за падане | 1.5m (футове 4.9) |
| Тегло (без батерия) | 0.52 кг (1.15 фунта) |
| Габаритни размери (без монтаж) | 187 × 63 × 80 мм (7.4 × 2.5 × 3.1 инча) |
AGM Слънчева захранваща банка 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност.
виж повече
AGM-2111 ADM QR стойка с двоен лост за фамилия Rattler TS
ЧАСТ НОМЕР: 6306LMR1
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2111, монтаж от ADM, специално проектиран за фамилията термични оптични мерници Rattler TS. Тази усъвършенствана стойка разполага с два лоста за хвърляне за допълнителна сигурност на стойката и е оптимизирана по височина и дължина, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашите AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM-2112 ADM къса QR стойка с един лост за семейство Rattler TS
ЧАСТ НОМЕР: 6306SMR1
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2112, монтаж от ADM, специално проектиран за фамилията термични оптични мерници Rattler TS. Този монтаж е оптимизиран, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашия AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM-2115 ADM еднолостова QR стойка за фамилията Rattler TS
ЧАСТ НОМЕР: 63061151
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2115, монтаж от ADM, специално проектиран за фамилията термични оптични мерници Rattler TS. Тази стойка е оптимизирана както по височина, така и по дължина, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашия AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM Термични мишени 25бр
ЧАСТ НОМЕР: 633125S1
Дълъг, нископрофилен монтаж от една част
ЧАСТ НОМЕР: 0581RXH
Специален, по-дълъг weaver монтаж, нисък профил, направен специално да пасне на Merkel RX Helix и подобни пушки. Дължината на монтажа е 125 мм, а разстоянието между заключващите лостове (център до център) е 110 мм. Може да се използва и на Sako S20, CZ600 Alpha и Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Материал: Основа -> Висококачествена стомана, CNC обработена от твърд материал, черен оксид. Горна част (адаптер за NV/Thermal устройство) -> висококачествена алуминиева сплав
Ухо за откат: фрезовано от твърд материал (без вложка)
Фиксиране: QR лостове - регулируеми и могат да се поставят на желана позиция
Разстояние: от първа точка на заключване до втора 53 mm Пасва: Picatinny релси с минимална дължина 90 mm
AGM Термични мишени 50бр
ЧАСТ НОМЕР: 633150S1