- Rattler TS19-256 и Rattler Термовизионните мерници TS25-256 са идеалното допълнение към арсенала на всеки ловец. Оборудвани с германиев обектив 19 мм или 25 мм и термосензор с резолюция 256x192, тези устройства имат увеличение 2.5X или 3.5X и обхват на откриване съответно 950 или 1250 метра. Това базово увеличение, комбинирано с широко зрително поле, прави тези мерници наистина универсална оптика. Rattler Серията термовизионни прицели е специално проектирана да бъде компактна и лека, тъй като това не само гарантира малкия ѝ размер, който може да се използва на множество стрелкови платформи, но и дава възможност на серията да се използва и като термовизионен монокъл. Тези устройства са оборудвани с всички функции, които много други предлагат. Rattler които потребителите очакват, включително: вградени възможности за запис и заснемане на снимки, Wi-Fi точка за достъп, 8-кратно цифрово увеличение, картина в картината, AGM Съвместимост на приложението Connect за съхраняване и споделяне на изображения и видеоклипове, еднократен процес на цифрово нулиране, 4.5 часа живот на батерията на (2) батерии CR123, възможност за външно захранване чрез USB-C щепсел на устройството и висококачествена стойка.
| Резолюция | 256 × 192 |
| Детектор | 12μm, без охлаждане, 25 Hz |
| Система за обектива | 25 мм; F / 1.0 |
| Оптично увеличение | 3.5 × - 28 × |
| Зрително Поле | 7.0 ° × 5.3 ° |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Разстояние за наблюдение | Макс. 1250 m |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Дисплей | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768, 50 Hz |
| географска мрежа | 5 вида, 3 цвята, включване / изключване |
| Регулиране на прицела | Дигитално контролирано |
| Увеличение на долната ос | 0.17 мили / 0.58 MOA |
| Измерване на разстояние | Да (Стадиаметричен далекомер) |
| Палитри | Черно горещо, горещо бяло, горещо червено, Fusion |
| Режим | Джунгла, разпознаване |
| Режим Картина в картина (PIP) | Да |
| Hotspot | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Видеозапис | Да |
| Снимка на снимката | Да |
| CVBS изход | Да (чрез USB) |
| Корекция на дефектни пиксели (DPC) | Да |
| Корекция | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Съхранение | Вградена EMMC (16 GB) |
| Тип на батерията |
Две CR123 (3V) литиеви батерии или две акумулаторни батерии RCR123 (до 4.2V) |
| Живот на батерията (работещ, 20 ° C) | До 4.5 часа |
| Външно захранване | 5 VDC/2 A, USB Type-C интерфейс |
| Диапазон на работната температура | От -20 ° C до + 55 ° C (-4 ° F до + 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Височина на теста за падане | 1.5m (футове 4.9) |
| Тегло (без батерия) | 0.53 кг (1.16 фунта) |
| Габаритни размери (без монтаж) | 187 × 63 × 80 мм (7.4 × 2.5 × 3.1 инча) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Моля, обърнете внимание, че цената за доставка в рамките на Европейския съюз може да достигне 15–30 евро, в зависимост от вашата държава.
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност. виж повече
AGM-2111 ADM Double Lever QR Mount for Rattler TS Family
ЧАСТ НОМЕР: 6306LMR1
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2111, монтировка от ADM, специално проектирана за Rattler Семейство термовизионни мерници за пушки TS. Този усъвършенстван монтаж е с два лоста за допълнително закрепване и е оптимизиран както по височина, така и по дължина, за да предложи на опитните стрелци максимална гъвкавост при използване на нашите... AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM-2112 ADM Short Single Lever QR Mount for Rattler TS family
ЧАСТ НОМЕР: 6306SMR1
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2112, монтировка от ADM, специално проектирана за Rattler Семейство термовизионни мерници за пушки TS. Този монтаж е оптимизиран, за да предложи на опитните стрелци максимална гъвкавост при използване на нашите AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM-2115 ADM Single Lever QR Mount for Rattler TS family
ЧАСТ НОМЕР: 63061151
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2115, монтировка от ADM, специално проектирана за Rattler Семейство термовизионни мерници за пушки TS. Този монтаж е оптимизиран както по височина, така и по дължина, за да предложи на опитните стрелци максимална гъвкавост при използване на нашите... AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM Thermal Targets 25pcs
ЧАСТ НОМЕР: 633125S1
Long, low profile one-piece mount
ЧАСТ НОМЕР: 0581RXH
Специален, по-дълъг weaver монтаж, нисък профил, направен специално да пасне на Merkel RX Helix и подобни пушки. Дължината на монтажа е 125 мм, а разстоянието между заключващите лостове (център до център) е 110 мм. Може да се използва и на Sako S20, CZ600 Alpha и Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Материал: Основа -> Висококачествена стомана, CNC обработена от твърд материал, черен оксид. Горна част (адаптер за NV/Thermal устройство) -> висококачествена алуминиева сплав
Ухо за откат: фрезовано от твърд материал (без вложка)
Фиксиране: QR лостове - регулируеми и могат да се поставят на желана позиция
Разстояние: от първа точка на заключване до втора 53 mm Пасва: Picatinny релси с минимална дължина 90 mm
AGM Thermal Targets 50pcs
ЧАСТ НОМЕР: 633150S1