ADM QR стойката НЕ Е ВКЛЮЧЕНА (Устройството се предлага със стандартна стойка Weaver)
AGM Rattler TS25-384 и Rattler TS35-384 са компактните термовизионни прицели, разработени за 24-часова работа при всякакви метеорологични условия и условия на околната среда. Две опции за обектив позволяват на клиента да избере перфектна единица за вашите нужди, където 25-милиметров обектив, предназначен за снимане на къси разстояния, докато 35-милиметровият модел обектив ще бъде чудесен за мисии със среден обсег.
Устройството се използва като прицел за термична пушка или ръчен монокуляр. Обхватът се прилага главно за сценарии като патрулиране, лов и т.н. Термоизолационният прицел има 384 × 288 термичен детектор и 1024 × 768 OLED монитор, който осигурява ясно изображение при сурови условия на околната среда като тъмнина, мъгла, дим, прах, дъжд , сняг, дърво, камуфлаж и др.
Захранва се с две батерии CR123 AGM Rattler TS-384 осигурява до 4.5 часа непрекъсната работа. Външна 5V захранваща банка (батерия) може лесно да бъде свързана чрез USB конектор за значително увеличаване на времето за работа. Вграденият Wi-Fi модул за поточно предаване на видео на живо и запис на видео/изображения чрез приложение също са на разположение.
| Резолюция | 384x288 |
| Детектор | 17μm, неохладена, 50Hz ванадиев оксид, неохладена FPA, NETD по-малко от 35 mk (@ 25 ° C), вълна на отговор - 8 μm до 14 μm |
| Система за обектива | 25 мм; F / 1.0 |
| Оптично увеличение | 1.5x |
| Зрително Поле | 14.9 ° x 11.2 ° |
| Цифрово увеличение | 2x, 4x, 8x, PIP |
| Разстояние за наблюдение | Макс. 882 m |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Дисплей | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768 |
| Палитри |
БЯЛО ГОРЕЩО, ЧЕРНО ГОРЕЩО, СЛИВАНЕ (горещата част е с бял цвят. От висока температура при ниска температура изображението се оцветява от бяло, жълто, червено, розово до лилаво) НАЖЕГЛЕНО (горещата част е оцветена в червено на екрана. Колкото по-високо е температурата, толкова по-червен е цветът) |
| Горещо проследяване |
Да, активиране/деактивиране на маркировката за гореща точка (отбелязвайки най-високото място температура) |
| Видове мерници | 5 вида, 3 цвята, включване / изключване |
| Гореща точка и WiFi | Да |
| Измерване на разстояние | Да (стадиаметричен далекомер) |
| Корекция на траекторията | 5 профила Корекция с нулев изстрел. |
| Режим |
2 режими Режимът на разпознаване подобрява изображението, така че ръбът на обекта да е по-отчетлив различен. Режимът „Джунгла“ е по-подходящ за ловна среда, защото... подчертаваща функция на малки обекти. |
| Режим на готовност | Да |
| Видеозапис | Да |
| Снимка на снимката | Да |
| DPC (корекция на мъртъв пиксел) | Да |
| Корекция | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Съхранение (памет) | Вградена EMMC (16 GB) |
| Език на менюто |
17 езика (английски, руски, немски, чешки, Френски, испански, датски, норвежки, шведски, финландски, унгарски, италиански, полски, португалски, румънски, словашки, испански) |
| Тип на батерията | Два CR123 |
| Живот на батерията (работещ, 20 ° C) | До 4.5 часа |
| Външно захранване | 5V USB |
| Диапазон на работната температура | От -20 ° C до + 55 ° C (-4 ° F до + 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Удар и вибрация | 750 g / ms |
| Тегло | 502 g (1.1 lb) |
| Размери | 226 × 62 × 82 мм (8.9 × 2.4 × 3.2 инча) |
AGM Слънчева захранваща банка 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност.
виж повече
AGM-2111 ADM QR стойка с двоен лост за фамилия Rattler TS
ЧАСТ НОМЕР: 6306LMR1
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2111, монтаж от ADM, специално проектиран за фамилията термични оптични мерници Rattler TS. Тази усъвършенствана стойка разполага с два лоста за хвърляне за допълнителна сигурност на стойката и е оптимизирана по височина и дължина, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашите AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM-2112 ADM къса QR стойка с един лост за семейство Rattler TS
ЧАСТ НОМЕР: 6306SMR1
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2112, монтаж от ADM, специално проектиран за фамилията термични оптични мерници Rattler TS. Този монтаж е оптимизиран, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашия AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM-2115 ADM еднолостова QR стойка за фамилията Rattler TS
ЧАСТ НОМЕР: 63061151
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2115, монтаж от ADM, специално проектиран за фамилията термични оптични мерници Rattler TS. Тази стойка е оптимизирана както по височина, така и по дължина, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашия AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
Дълъг, нископрофилен монтаж от една част
ЧАСТ НОМЕР: 0581RXH
Специален, по-дълъг weaver монтаж, нисък профил, направен специално да пасне на Merkel RX Helix и подобни пушки. Дължината на монтажа е 125 мм, а разстоянието между заключващите лостове (център до център) е 110 мм. Може да се използва и на Sako S20, CZ600 Alpha и Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Материал: Основа -> Висококачествена стомана, CNC обработена от твърд материал, черен оксид. Горна част (адаптер за NV/Thermal устройство) -> висококачествена алуминиева сплав
Ухо за откат: фрезовано от твърд материал (без вложка)
Фиксиране: QR лостове - регулируеми и могат да се поставят на желана позиция
Разстояние: от първа точка на заключване до втора 53 mm Пасва: Picatinny релси с минимална дължина 90 mm