ADM QR стойката НЕ Е ВКЛЮЧЕНА (Устройството се предлага със стандартна стойка Weaver)
AGM Rattler TS50-640 е компактният термообработващ обхват, разработен за 24 часа работа при всякакви метеорологични условия и условия на околната среда. Този прицел с 50 мм германиев обектив и 20 -кратно цифрово увеличение е идеалното устройство за стрелба на далечни разстояния. Прицелът с термично изображение има 640 × 512, 12μm термичен детектор с честота на опресняване 50 Hz и 1024 × 768 OLED монитор, който осигурява ясно изображение при тежки условия на околната среда като тъмнина, мъгла, дим, прах, дъжд, сняг, дърво, камуфлаж и др. Устройството се използва като прицел за термо пушка или ръчен монокуляр. Обхватът се прилага главно за сценарии като патрулиране, лов и др. Захранва се с две батерии CR123 AGM Rattler TS50-640 осигурява до 4.5 часа непрекъсната работа. Външна 5V захранваща банка (батерия) може лесно да бъде свързана чрез USB конектор за значително увеличаване на времето за работа. Вграденият Wi-Fi модул за поточно предаване на видео на живо и запис на видео/изображения чрез приложение също са на разположение.
| Резолюция | 640 × 512 |
| Детектор | 12μm, без охлаждане, 50 Hz |
| Система за обектива | 50 мм; F / 1.0 |
| Увеличение | 2.5 × - 20 × |
| Зрително Поле | 8.8 ° × 7.0 ° |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Разстояние за наблюдение | 2,500 m |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Дисплей | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768, 50 Hz |
| географска мрежа | 5 вида, 4 цвята, включване / изключване |
| Регулиране на прицела | Дигитално контролирано |
| Увеличение на долната ос | 0.15 мили / 0.52 MOA |
| Измерване на разстояние | Да (Стадиаметричен далекомер |
| Палитри | Черно горещо, горещо бяло, горещо червено, Fusion |
| Режим | Джунгла, разпознаване |
| Режим Картина в картина (PIP) | Да (2 × увеличение) |
| Hotspot | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Видеозапис | Да |
| Снимка на снимката | Да |
| CVBS изход | Да (чрез USB) |
| Корекция на дефектни пиксели (DPC) | Да |
| Корекция | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Съхранение | Вградена EMMC (16 GB) |
| Тип на батерията |
Две CR123 (3V) литиеви или две RCR123 (до 4.2V) Презареждащи се батерии |
| Живот на батерията (работещ, 20 ° C) | До 4.5 часа |
| Външно захранване | 5 VDC/2 A, USB Type-C интерфейс |
| Диапазон на работната температура | От -20 ° C до + 55 ° C (-4 ° F до + 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Височина на теста за падане | 1.5m (футове 4.9) |
| Тегло (без батерия) | 605 g (1.33 lb) |
| Размери | 200 x 73 x 84 мм (7.8 × 2.9 × 3.3 инча) |
Куфар за транспортиране
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM Слънчева захранваща банка 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност.
виж повече
AGM-2111 ADM QR стойка с двоен лост за фамилия Rattler TS
ЧАСТ НОМЕР: 6306LMR1
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2111, монтаж от ADM, специално проектиран за фамилията термични оптични мерници Rattler TS. Тази усъвършенствана стойка разполага с два лоста за хвърляне за допълнителна сигурност на стойката и е оптимизирана по височина и дължина, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашите AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM-2112 ADM къса QR стойка с един лост за семейство Rattler TS
ЧАСТ НОМЕР: 6306SMR1
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2112, монтаж от ADM, специално проектиран за фамилията термични оптични мерници Rattler TS. Този монтаж е оптимизиран, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашия AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM-2115 ADM еднолостова QR стойка за фамилията Rattler TS
ЧАСТ НОМЕР: 63061151
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2115, монтаж от ADM, специално проектиран за фамилията термични оптични мерници Rattler TS. Тази стойка е оптимизирана както по височина, така и по дължина, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашия AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM Термични мишени 25бр
ЧАСТ НОМЕР: 633125S1
Дълъг, нископрофилен монтаж от една част
ЧАСТ НОМЕР: 0581RXH
Специален, по-дълъг weaver монтаж, нисък профил, направен специално да пасне на Merkel RX Helix и подобни пушки. Дължината на монтажа е 125 мм, а разстоянието между заключващите лостове (център до център) е 110 мм. Може да се използва и на Sako S20, CZ600 Alpha и Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Материал: Основа -> Висококачествена стомана, CNC обработена от твърд материал, черен оксид. Горна част (адаптер за NV/Thermal устройство) -> висококачествена алуминиева сплав
Ухо за откат: фрезовано от твърд материал (без вложка)
Фиксиране: QR лостове - регулируеми и могат да се поставят на желана позиция
Разстояние: от първа точка на заключване до втора 53 mm Пасва: Picatinny релси с минимална дължина 90 mm
AGM Термични мишени 50бр
ЧАСТ НОМЕР: 633150S1