ADM QR стойката НЕ Е ВКЛЮЧЕНА (Устройството се предлага със стандартна стойка Weaver)
Новото Rattler V2 е едно от най-очакваните нови продукти. Подобряване на вече считаното за най-продаваното семейство термовизионни мерници в Съединените щати, RattlerV2 съчетава много от най-търсените подобрения в дизайна в един елегантен нов корпус. Тези подобрения включват, но не се ограничават до: драстично удължен живот на батерията, предлаган чрез патентованата система за сменяеми и презареждащи се батерии на устройството, която ще осигури на потребителите 6.5 часа с едно зареждане (2 включени), разширен асортимент от вградени мерници, разширени настройки за яркост и контраст, запис, активиран от изстрел, със звук и нов 12-микронен термичен сензор, който има най-високата номинална чувствителност (под 20 mK) на пазара. За продуктово семейство, което вече се похвали с едно от най-добрите предложения на пазара, новият... RattlerV2 само ще разширят тази репутация.
- RattlerV2 25-320 с 25 мм германиев обектив е перфектното допълнение към арсенала на всеки ловец. Оборудван с термосензор с резолюция 320x256, този уред има 3.5-кратно увеличение и обхват на откриване от 1200 метра. Това базово увеличение позволява широко зрително поле, което много ловци на свине предпочитат, тъй като им позволява да виждат и проследяват множество животни в група едновременно.
| Детектор | 12 μm VOx неохладена решетка с фокална равнина |
| Резолюция | 320 × 256 |
| NETD | По-малко от 20 mK (25°C, F# = 1.0) |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Система за обектива | 25 мм; F / 1.0 |
| Увеличение | 3.5 × - 28 × |
| Зрително Поле | 7.0 ° × 5.3 ° |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +5 диоптъра |
| Обхват на фокуса | 7 м до безкрайност |
| Излезте от ученик | 6 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Обхват на откриване (6' обект) | 1200 m/yd |
| Дисплей | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768 |
| Палитри | Черно горещо, горещо бяло, горещо червено, Fusion |
| Корекция на плоско поле | Автоматичен, Ръчен, Полуавтоматичен |
| Режим | Студено, Топло |
| Регулиране на прицела | Дигитално контролирано |
| Запис на видео / аудио | Да |
| Image Capture | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Съхранение | Вградена EMMC (16 GB) |
| PIP | Да |
| Корекция на дефектни пиксели | Да |
| WiFi Hotspot | Да |
| Гореща песен | Да |
| географска мрежа | 10 вида, 4 цвята, включване / изключване |
| Измерване на разстояние | Да (стадиаметрично) |
| Запис, активиран от изстрел (SAR) | Да |
| Тип на батерията | Сменяема и презареждаема литиево-йонна батерия |
| Живот на батерията (работещ, 20 ° C) | Над 6.5 часа (25°C, с изключен WiFi) |
| Външно захранване | 5 VDC, 2 A, USB Type-C |
| Диапазон на работната температура | -30 ° C до + 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Макс. Откат | 1000g/0.4ms |
| Тегло (без монтаж и батерия) | 0.49 кг (1.08 фунта) |
| Размери (без монтиране) | 219 × 68 × 67 мм (8.5 × 2.7 × 2.6 инча) |
| Пакетът включва |
Термовизионен мерник за пушка, две акумулаторни батерии, зарядно устройство, USB кабел, кърпичка за обектив, ръководство, калъф за носене |