ADM QR стойката НЕ Е ВКЛЮЧЕНА (Устройството се предлага със стандартна стойка Weaver)
Нашите термични мерници Premium Rattler станаха много по-добри! - Представяне на AGM RattlerV2 50-640
Този термичен обхват включва 50 mm германиева леща, термичен сензор с разделителна способност 640 × 512 и 2.5x основно увеличение с обхват на откриване до 2600 m/yd. От двете първокласни опции с разделителна способност 640, този термичен обхват има по-високо базово увеличение и малко по-тясно зрително поле (8.8° × 7.0° или 46 фута @ 100 yds), което ви дава здравословна комбинация от сканиращо покритие с подобрени възможности за идентификация на допълнителни разстояния.
RattlerV2 50-640 включва функции, познати на AGM Потребители на Rattler, с някои допълнителни промени, променящи играта, като подобрено отделение за батерии, което побира акумулаторна батерия, удължаващо времето за работа до 9 часа, и нов 12-микронен термичен сензор, който има най-високия рейтинг на чувствителност (под-20 mk) на пазара .
Забележителните функции включват запис, активиран от изстрел, опростено меню и 10 опции за скала с множество профили за нулиране за различни калибри и пушки. Wi-Fi hotspot свързаност чрез... AGM приложение, удобно за потребителя, повдигнато оформление с 5 бутона за лесна навигация, дори с ръкавици, и много повече!
| Детектор | 12 μm VOx неохладена решетка с фокална равнина |
| Резолюция | 640 × 512 |
| NETD разширение | По-малко от 20 mK (25°C, F# = 1.0) |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Система за обектива | 50 мм; F / 1.0 |
| Увеличение | 2.5 × - 20 × |
| Зрително Поле | 8.8 ° × 7.0 ° |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +5 диоптъра |
| Обхват на фокуса | 10 м до безкрайност |
| Излезте от ученик | 6 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Обхват на откриване (6' обект) | 2600 m/yd |
| Дисплей | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768 |
| Палитри | Черно горещо, Бяло горещо, Червено горещо, Fusion |
| Корекция на плоско поле | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Режим | Студено, Топло |
| Регулиране на прицела | Дигитално контролирано |
| Запис на видео / аудио | Да |
| Image Capture | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Съхранение | Вградена EMMC (16 GB) |
| PIP | Да |
| Корекция на дефектни пиксели | Да |
| WiFi Hotspot | Да |
| Гореща песен | Да |
| географска мрежа | 10 вида, 4 цвята, включване / изключване |
| Измерване на разстояние | Да (стадиаметрично) |
| Запис, активиран от изстрел (SAR) | Да |
| Тип на батерията | Сменяема и презареждаема литиево-йонна батерия |
| Живот на батерията (работещ, 20 ° C) | До 9 часа (25°C, с изключена гореща точка) |
| Външно захранване | 5 VDC, 2 A, USB Type-C |
| Диапазон на работната температура | -30 ° C до + 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Макс. Откат | 1000g/0.4ms |
| Тегло (без монтаж и батерия) | 0.53 кг (1.18 фунта) |
| Размери (без монтиране) | 230 × 73 × 68 мм (9.0 × 2.9 × 2.7 инча) |
Куфар за транспортиране
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM Слънчева захранваща банка 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност.
виж повече
AGM NE-4400 Ratler V2 акумулаторна батерия
ЧАСТ НОМЕР: 6308R4401
Тази сменяема, мощна, презареждаща се литиево-йонна батерия е специално проектирана за захранване AGM Термоустройства от серията RattlerV2, Rattler-C V2 и Clarion
Капацитет - 4,400 mAh
Номинално напрежение - 3.6V
Стандартен заряден ток - 1.32 А
Стандартен разряден ток - < 1 А
Съвместими устройства:
- Серия RattlerV2 - Серия Rattler-C V2 - Серия Clarion
Размери - 55.9 x 37.4 x 34 мм (2.20 x 1.47 x 1.34 инча)
AGM Термични мишени 25бр
ЧАСТ НОМЕР: 633125S1
Дълъг, нископрофилен монтаж от една част
ЧАСТ НОМЕР: 0581RXH
Специален, по-дълъг weaver монтаж, нисък профил, направен специално да пасне на Merkel RX Helix и подобни пушки. Дължината на монтажа е 125 мм, а разстоянието между заключващите лостове (център до център) е 110 мм. Може да се използва и на Sako S20, CZ600 Alpha и Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Материал: Основа -> Висококачествена стомана, CNC обработена от твърд материал, черен оксид. Горна част (адаптер за NV/Thermal устройство) -> висококачествена алуминиева сплав
Ухо за откат: фрезовано от твърд материал (без вложка)
Фиксиране: QR лостове - регулируеми и могат да се поставят на желана позиция
Разстояние: от първа точка на заключване до втора 53 mm Пасва: Picatinny релси с минимална дължина 90 mm
AGM-2120 ADM с единичен лост, монтаж за бързо освобождаване
ЧАСТ НОМЕР: 6306X1201
ADM е еднолостов, бързо освобождаващ се удължен конзолен монтаж за оптичната серия Rattler V2/V3.
AGM NE-зарядно за Rattler V2
ЧАСТ НОМЕР: 6308R44C1
Това AGM NE-Charger може да се използва за зареждане на батерията NE-4400. Тази сменяема, презареждаща се литиево-йонна батерия е специално проектирана за захранване AGM Термоустройства от серията RattlerV2, Rattler-C V2 и Clarion.
Съвместима батерия - AGM NE-4400 Акумулаторна литиево-йонна батерия
Съвместими устройства
- Серия RattlerV2
- Серия Rattler-C V2
- Серия Clarion
захранване - 5V / 2A (захранването не е включено)
Изходна мощност - 4.2V / 1.35A
Тегло 95 г (3.35 унция)
Размери 80.4 × 76.1 × 38.3 мм (3.16 x 2.96 x 1.51 инча)
Пакетът включва
- Зарядна база
- Заряден кабел
AGM Термични мишени 50бр
ЧАСТ НОМЕР: 633150S1