ADM QR стойката НЕ Е ВКЛЮЧЕНА (Устройството се предлага със стандартна стойка Weaver)
Въпреки че изглежда сякаш едва вчера беше прославеният AGM Семейството термовизионни мерници Rattler беше обновено с въвеждането на RattlerV2. НОВИЯТ RattlerV3 свидетелства за факта, че еволюцията никога не спира. RattlerV3 25-384 съчетава 25 мм германиева леща с водещ в индустрията термосензор под 15mK и нов дисплей с висока резолюция 1920x1080, което се комбинира, за да се получи най-доброто термоизображение с резолюция 384. Тези технически параметри работят заедно, за да се осигури обхват на откриване от 1.1 мили. RattlerV3 25-384 има базово увеличение от 2.5 пъти, което го прави оптимален вариант за ловци на хищници в широко отворен терен. Това е и първият Rattler, който някога е бил оборудван с беззатворен NUC. AGMМощният нов алгоритъм за обработка на изображения Image Boost 2.0. Големите, здрави бутони и пръстенът за ръчно фокусиране са проектирани да помогнат на пръстите с ръкавици в студено зимно време, докато сменяемата акумулаторна батерия NE-4400 предлага една от най-здравите и лесни за инсталиране батерийни системи на пазара. Фърмуер пакетът позволява на потребителите невероятно ниво на персонализиране: вградена скала за наклон на цветовете, 10 настройки за яркост и контраст, топли и студени режими на гледане, множество цветови палитри, картина в картината, вграден видеозапис със звук, WiFi hotspot, множество профили за нулиране, видеозапис, активиран от снимка, поправка на дефектни пиксели и локатор на hotspot.
| сензор за изображения | 12 μm VOx неохладена решетка с фокална равнина |
| Резолюция | 384 × 288 |
| Frame Rate | 50 Hz |
| NETD разширение | По-малко от 15 mK (@25°C, F# = 1.0) |
| Система за обектива | 25 мм; F / 1.0 |
| Обхват на откриване (6' обект) | 1770 м (1936 ярда) |
| Увеличение | 2.5x - 20x |
| Зрително поле (H × V) | 10.5° × 6.3° (18.4 × 11.0 на 100 м) |
| Излезте от ученик | 6 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Регулиране на диоптъра | -4 D до 3 D |
| Минимално фокусно разстояние | 3 m |
| Дисплей | 1920 × 1080, 0.49 инча, OLED |
| Картина в картина (PiP) | Да |
| Горещо проследяване | Да |
| Палитри | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion, Red Monochrome, Green Monochrome |
| Brightness приспособяване | Да |
| Регулиране на тона | Студено, Топло |
| Image Boost 2.0 | Да |
| Zoom Pro | Да |
| Технология без затвор | Да |
| Корекция на плоско поле (FFC) | Полуавтоматичен, ръчен |
| Корекция на дефектни пиксели (DPC) | Да |
| географска мрежа | 10 вида, 4 цвята, включване / изключване |
| Нулиране на профили | 5 |
| Замразяване на нулиране | Да |
| WiFi Hotspot | Да |
| Видеозапис | Да (1920 × 1080) |
| Image Capture | Да (1920 × 1080) |
| Аудио запис | Да |
| Запис при изстрел (SAR) | Да |
| Съхранение | Вградена EMMC (64 GB) |
| Локален албум | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Тип на батерията | Сменяема и презареждаема литиево-йонна батерия NE-4400 |
| Живот на батерията (работа) | ≥7 ч (25 °C, изключена гореща точка) |
| Външно захранване | 5V DC/2 A |
| Работна температура | -30 ° C до + 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Макс. Откат | 1000g/0.4ms |
| Степен на защита | IP67 |
| Измерение | 216 × 66 × 67 мм (8.5 × 2.6 × 2.6 инча) |
| Тегло (без батерия) | 0.61 кг (1.3 фунта) |
AGM Слънчева захранваща банка 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност.
виж повече
AGM-2120 ADM с единичен лост, монтаж за бързо освобождаване
ЧАСТ НОМЕР: 6306X1201
ADM е еднолостов, бързо освобождаващ се удължен конзолен монтаж за оптичната серия Rattler V2/V3.